Erasmus Forum
ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - Yazdırılabilir Sürüm

+- Erasmus Forum (http://www.erasmusum.com)
+-- Forum: Ülkeler (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Diğer... (/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Forum: İngiltere (/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Konu: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun (/showthread.php?tid=11023)

ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - bbumino - 18-01-2014 02:26 PM

Arkadaslar merhaba, erasmus staj yerimi ben ayarladim, niyet mektubumu yollayip kabul mektubumu aldim, ama cok zor gunler gecirdim. Forum sitelerine bakip her yorumlari okumak artik ruyalarima girmisti, olmayacak bu is deyip gercekten umudum kalmamisti, sonra bu staji.bir arkadasimla beraber yapacagimiz icin arkadasim bir sirket buldugunu soyledi mail attil hemen cevap verdiler, uzun sure konustuk bilgilerimizi verdik, neler yapabiliriz nasil bu staji.halledebiliriz diye sorular sorduk ve sonucta cok rahat sekilde hallettik, bu sirkete tabiiki ilk once guvenemedik.bu yuzden vacgeciyorduk ama.referanslar verdi onlari aradik konustuk sorular.sorduk, sonunda zorlu gunleri geride biraktik. Bu sirketin imkanlari gercekten harika, size gitmeden.once kalacak yerinizi istediginiz butceye gore ayarliyorlar, gittiginizde sizi. Havaalaninda karsilayip evinize.kadar birakiyorlar, orada telefon hatti veriyorlar, ve tum zor zamanlarinizda yaninizdalar. Staj konusunda onemli olan sadece staj yeri ayarlamak degildir, bunlarda cok onemli cunku zorluk cekmeyecegiz.Staj yeri ve bolumleri soyleyeyim iktisat,isletme,gida,bankacilik.gibi departmanlarda rahatca ingilterede, muhendislik,radyo tv,gazetecilik gibi departmanlardada Almanyada rahat staj yeri.bulabilirsiniz. Bu konuda stresli olup zor gunler gecirdiginizi biliyorum eger.ilgilenirseniz cevap yazabilir ya da mesaj atabilirsiniz, basarilar dilerim kolay gelsin

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - recep06 - 21-01-2014 07:32 PM

Hangi şirket? Nasıl ulaşabilirim bu şirkete yardımcı olur musun?

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - Sienna - 22-01-2014 01:43 AM

Merhaba lar
Bende ingiltere de staj yeri araştırıyorum da bu firmanin bilgilerini almam mumkun mu acaba Teşekkürler
Merhaba lar
Bende ingiltere de staj yeri araştırıyorum da bu firmanin bilgilerini almam mumkun mu acaba Teşekkürler
Merhaba lar
Bende ingiltere de staj yeri araştırıyorum da bu firmanin bilgilerini almam mumkun mu acaba

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - bbumino - 22-01-2014 02:25 AM

Size mail attim ozel mesajda yolladim bir bakarsiniz

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - ZmK - 22-01-2014 11:32 AM

Sirket ismini ya da iletisim bilgilerini bende alabilir miyim acaba

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - MHaskan - 23-01-2014 01:44 PM

Ücretini de söyleyebilir misiniz

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - bbumino - 23-01-2014 02:36 PM

Ucreti 1000 tl, eger ilgilenirseniz sirketle iletisime gecirebilirim sizi buradan ozel mesaj yollayabilirsiniz, e posta adresimin sifre sorunu yasadigim.icin acamiyorum.arkadaslar

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - alamut - 29-01-2014 03:30 AM

Merhaba şirket bilgilerini banada gönderebilir misiniz. Şimdiden tşkler

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - nymeria - 14-02-2014 01:34 PM

İletişim bilgilerini banada yollayabilirseniz çok sevinirim teşekkürler.

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - kinan34 - 15-02-2014 07:44 PM

Merhaba bahsettiğiniz şirketi banada söyleyebilir misiniz?

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - bsrab - 20-02-2014 02:11 PM

firmanin bilgilerini almam mumkun mu acaba Teşekkürler
firmanin bilgilerini almam mumkun mu acaba Teşekkürler

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - SeSSiZLiK - 20-02-2014 11:19 PM

bazı şirketler özelliklede ingiltere ile ilgili olanlar buradan hesap alıp sanki o şirketten yararlanan bir öğrenciymiş gibi yazıyorlar dikkat edin dolandırılmayın cok hesap banladım ama yinede gizlice kandırmaya çalışıyor olabilirler, bu şirketin ismini bilmediğim için yorum yapamıyorum ama direk atlamayın iyice araştırın

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - bbumino - 25-03-2014 03:18 PM

Guven problemini anliyorum bizde yasadik tabiki ama her sey cok gelisti ve biz suan mektuplarimizi aldik onumuzde tek sinav kaldi.Benim amacim asla oyle bir sey olamaz, bana mesaj atan arkdaslara isim soyismimi verebiliyorum ilgili sirketi de arastirabiliyorlar hatta referanslar bile verebiliyor sirket, o yuzden iciniz rahat olsun her turlu bilgi verebilirim

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - bump - 26-03-2014 07:58 PM

(18-01-2014 02:26 PM)bbumino Yazılan:  Arkadaslar merhaba, erasmus staj yerimi ben ayarladim, niyet mektubumu yollayip kabul mektubumu aldim, ama cok zor gunler gecirdim. Forum sitelerine bakip her yorumlari okumak artik ruyalarima girmisti, olmayacak bu is deyip gercekten umudum kalmamisti, sonra bu staji.bir arkadasimla beraber yapacagimiz icin arkadasim bir sirket buldugunu soyledi mail attil hemen cevap verdiler, uzun sure konustuk bilgilerimizi verdik, neler yapabiliriz nasil bu staji.halledebiliriz diye sorular sorduk ve sonucta cok rahat sekilde hallettik, bu sirkete tabiiki ilk once guvenemedik.bu yuzden vacgeciyorduk ama.referanslar verdi onlari aradik konustuk sorular.sorduk, sonunda zorlu gunleri geride biraktik. Bu sirketin imkanlari gercekten harika, size gitmeden.once kalacak yerinizi istediginiz butceye gore ayarliyorlar, gittiginizde sizi. Havaalaninda karsilayip evinize.kadar birakiyorlar, orada telefon hatti veriyorlar, ve tum zor zamanlarinizda yaninizdalar. Staj konusunda onemli olan sadece staj yeri ayarlamak degildir, bunlarda cok onemli cunku zorluk cekmeyecegiz.Staj yeri ve bolumleri soyleyeyim iktisat,isletme,gida,bankacilik.gibi departmanlarda rahatca ingilterede, muhendislik,radyo tv,gazetecilik gibi departmanlardada Almanyada rahat staj yeri.bulabilirsiniz. Bu konuda stresli olup zor gunler gecirdiginizi biliyorum eger.ilgilenirseniz cevap yazabilir ya da mesaj atabilirsiniz, basarilar dilerim kolay gelsin

beni de bu konu da ilgilendirirsen cok sevinirim biraz gec kaldim acele etmek istiyorum Smile :/

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - yigitersoy - 29-03-2014 02:39 PM

Hocam merhaba beni de bu konuda bilgilendirirsen çok memnun olurum

erasmus 2014 yaz stajı - zmm - 04-04-2014 11:44 PM

merhaba erasmus yaz stajımı ingilterede yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz?

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - erasmuser - 05-04-2014 01:30 AM

(22-01-2014 02:25 AM)bbumino Yazılan:  Size mail attim ozel mesajda yolladim bir bakarsiniz

İngilterede yaz stajı yapmak istiyorum, bilgi ve deneyimlerini paylaşır mısn?
fatihkadir@msn.com mail üzerinde cevap verirsen çok yardımcı olursun teşekkürler.

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - pirFena - 05-04-2014 12:10 PM

Merhaba arkadaslar,

Google.com'da alaninizi ingilizce aratin mesela,

"teacher education internship in uk" ... size uygunsa o sitenin iletisim bilgilerinden emaili alip, email atarsiniz.

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - bbumino - 05-04-2014 03:08 PM

Zmm bana buradan ozel mesaj yollayabilir misin, fatih kadire mail attim yardimci olmak isterim

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - ZERANSEVCAN - 11-07-2014 08:50 AM

Ben de ingiltere de erasmus stajı yapmak istiyorum .Bu konuda yardımcı olurmusunuz gittiğiniz yerin bilgilerini alabilirmiyim acaba ? Dodgy

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - duyguusaglam - 17-07-2014 03:28 PM

Merhaba,
Şirketle ilgili bilgi bende alabilir miyim. İsmini mail olarak atar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim.
duyguusaglam@gmail.com

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - ari.gamze - 27-07-2014 06:35 PM

Merhaba. Ben daha önce Erasmus dönem hareketliliği yaptım şimdide İngiltere de Erasmus stajı yapmak istiyorum. Bölümüm Gıda mühendisliği. Staj yerini nasil bulacağım konusunda fikrim yok. Yardimci olursanız sevinirim... Bu mail adresinden ulaşabilirsiniz. gamze.ari@hotmail.com.tr

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - hhnk7373 - 31-08-2014 08:26 PM

merhaba anlattıklarınız için teşekkür ederim. bana da staj yaptığınız yeri mail atabilirseniz çok sevinirim hande_kor91@hotmail.com

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - taneryilmaz20 - 01-09-2014 05:31 PM

merhaba şirketin bilgilerini alabilir miyim şimdiden tesekkurler
taner_91_20@hotmail.com

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - bilgecan - 29-09-2014 09:16 PM

Merhaba İngilteredeki şirket isimlerini ya da iletişim adreslerini ben de alabilir miyim?
bilge878@gmail.com teşekkürler

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - alikazim - 19-10-2014 12:15 AM

Merhaba bölümüm biyomühendislik. Şirketin bilgilerini bende alabilirmiyim ?
aliverson1994@gmail.com teşekkürler

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - mzeybek - 15-11-2014 04:07 PM

Bahsettiğiniz şirket bilgilerini söyleyebilir misiniz
teşekkürler

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - akaratas10 - 22-11-2014 06:51 PM

Merhaba
Şirketin bilgilerini bana da yollayabilirmisin?
omerk467@gmail.com

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - Yokisim - 09-12-2014 02:18 PM

Arkadaşlar kolay gelsin,Kafa allak bullak gene Smile
Londra'da abim var turizm işi ile uğraşıyor,ben de Muğla'da dış ticaret okuyorum,bu sene gitmek istyiorum Erasmus stajı ile.Abim ile konuştum,TIER 5 vizesi için belli meslek gruplarından iş teklifi almak gerekiyormuş ama o da pek emin olamadı.Abim ne yapabilir benim için?Sadece bir yazı yazması yeterli oluyor mu?Bir numara alınması gerekliymiş diye duydum çünkü.Bu numarayı her şirket rahat alabiliyor mu ki?Yardımcı olursanız çok sevinirim,Heart

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - emrahsunkur - 13-12-2014 01:54 AM

emrahsunkur@hotmail.com
emrahsunkur@hotmail.com makine mühendisiyim. erasmus ile avrupada staj yapacak fabrika/üniversite arıyorum iletişime geçersek sevinirim.

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - nurbanubolly - 16-12-2014 08:24 PM

Merhaba Arkadaşlar Angel
Ben daha önce Polonya'da Erasmus öğrenim hareketliliğimi gerçekleştirdim Angel
İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim ve bu yaz İngiltere'de staj yapmak istiyorum. Sizin de bildiğiniz üzere staj yerini kendimiz ayarlamamız gerekiyor fakat ben bulamıyorum. HuhHuhHuh

Lütfen bana yardım edin nerelere başvurmalıyım. Acaba bir şeyleri yanlış mı yapıyorum. Undecided
Aklınızda başvurabileceğim bir yer varsa beni bilgilendirinnnn Sad
Cevabınızı bekliyorummm. Cool

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - esosslanting - 17-02-2015 01:32 AM

(25-03-2014 03:18 PM)bbumino Yazılan:  Guven problemini anliyorum bizde yasadik tabiki ama her sey cok gelisti ve biz suan mektuplarimizi aldik onumuzde tek sinav kaldi.Benim amacim asla oyle bir sey olamaz, bana mesaj atan arkdaslara isim soyismimi verebiliyorum ilgili sirketi de arastirabiliyorlar hatta referanslar bile verebiliyor sirket, o yuzden iciniz rahat olsun her turlu bilgi verebilirim

Merhaba ben de buradaki çoğu arkadaşımız gibi stajımı güzel birşekilde tamamlamak istiyorum, ingiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim hem bahsettiğiniz şirket hakkında bilgi almak istiyodum hem de bana önerebileceğiniz başka bir şirket var mı merak ediyorum, umarım bana da yardımcı olabilirsiniz.

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - aec - 26-02-2015 11:17 PM

bende bu yaz gitmeyi planlıyorum ancak staj yapacak yeri nasıl bulurum ne ederim hiç bir fikrim yok, acaba bana da yardımcı olur musunuz?

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - sinann - 27-02-2015 10:44 PM

merhaba şirket bilgilerini banada gönderebilir misiniz ?

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - rollingcolours - 13-03-2015 07:11 PM

mesaj attim
ingiltere erasmus staji hakkinda bilgi verebilir misiniz? staj yerini kendiniz mi buldunuz, nasil buldunuz ? belge olarak neler gerekiyor?
staj yeri ayarlana kadar ortalama kac ay lazim?

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - 92aykut - 04-12-2015 11:16 PM

(18-01-2014 02:26 PM)bbumino Yazılan:  Arkadaslar merhaba, erasmus staj yerimi ben ayarladim, niyet mektubumu yollayip kabul mektubumu aldim, ama cok zor gunler gecirdim. Forum sitelerine bakip her yorumlari okumak artik ruyalarima girmisti, olmayacak bu is deyip gercekten umudum kalmamisti, sonra bu staji.bir arkadasimla beraber yapacagimiz icin arkadasim bir sirket buldugunu soyledi mail attil hemen cevap verdiler, uzun sure konustuk bilgilerimizi verdik, neler yapabiliriz nasil bu staji.halledebiliriz diye sorular sorduk ve sonucta cok rahat sekilde hallettik, bu sirkete tabiiki ilk once guvenemedik.bu yuzden vacgeciyorduk ama.referanslar verdi onlari aradik konustuk sorular.sorduk, sonunda zorlu gunleri geride biraktik. Bu sirketin imkanlari gercekten harika, size gitmeden.once kalacak yerinizi istediginiz butceye gore ayarliyorlar, gittiginizde sizi. Havaalaninda karsilayip evinize.kadar birakiyorlar, orada telefon hatti veriyorlar, ve tum zor zamanlarinizda yaninizdalar. Staj konusunda onemli olan sadece staj yeri ayarlamak degildir, bunlarda cok onemli cunku zorluk cekmeyecegiz.Staj yeri ve bolumleri soyleyeyim iktisat,isletme,gida,bankacilik.gibi departmanlarda rahatca ingilterede, muhendislik,radyo tv,gazetecilik gibi departmanlardada Almanyada rahat staj yeri.bulabilirsiniz. Bu konuda stresli olup zor gunler gecirdiginizi biliyorum eger.ilgilenirseniz cevap yazabilir ya da mesaj atabilirsiniz, basarilar dilerim kolay gelsin

yahu hocam şuraya şirket ismini yazda herkes rahatlasın bizede lazım

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - olgun61 - 28-01-2016 05:59 PM

Kardeşim İngiltere'de staj istiyorum ulaşır mısın

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - ebmollaoglu - 31-01-2016 02:04 AM

Bana da iletişim bilgilerini verebilir misiniz İngiltere'deki bu şirketin ve de varsa Almanya'dan.

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - shameless13 - 31-01-2016 03:31 PM

kardeşim ben bu yaz gidicem. bi süredir arıyorum ama hala uygun bi yer bulamadım. şirketi paylaşabilir misin ?
şimdiden teşekkürler

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - shameless13 - 01-02-2016 09:48 AM

kardeşim o şirketi bana da atar mısın ?

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - GizemZz - 08-02-2016 06:03 PM

Merhabalar,

Öncelikle bende yazın ingilterede staj yapmayı düşünüyorum. Baya bi araştırdım fakat ücretli ayarlıyorlar. Bense kendi emeğimle bulmak istiyorum.. Yardım ederseniz çok faydanız dokunur.

Şimdiden teşekkürler Smile

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - fejotosa - 14-02-2016 09:58 PM

(08-02-2016 06:03 PM)GizemZz Yazılan:  Merhabalar,

Öncelikle bende yazın ingilterede staj yapmayı düşünüyorum. Baya bi araştırdım fakat ücretli ayarlıyorlar. Bense kendi emeğimle bulmak istiyorum.. Yardım ederseniz çok faydanız dokunur.

Şimdiden teşekkürler Smile

Öncelikle kolay gelsin demek istiyorum. Geçen sene ben de niyetlendim staj yeri buldum. CoS number denilen belayı alamadım ve o olmadan staj için vize de alamıyorsun. CoS number süreci çok uzayabiliyor. O olmadan vizeye de başvuramadığın için süreç bayaa bir uzuyor. Öncelikle staj yapacağın yeri kısa sürede bul ve cos number almak için başvur British Council'e BİR AN ÖNCE başvur.
Staj yeri konusunda da bölümünle alakalı olabilecek yerlere mailler at. Gerekirse yüzlerce. Üniversitelerdeki prof.lara unpaid internship istiyorum şeklinde mailler atın. Fakat bunlar çok uzak ihtimaller ama para vermek istemiyorsan denemeye değer. Dediğim gibi süreci çok da uzatmasan iyi olur CoS numberdan dolayı Smile
Araştırmalarında kolay gelsin. (Bu arada bölümünü de yazarsan yardım edecek birileri çıkabilir belkiSmile

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - bade - 29-02-2016 03:39 PM

merhaba,
şirket bilgilerini alabilir miyim? teşekkürler

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - kimyager54 - 03-03-2016 09:32 PM

bende kimya bölümü öğrencisiyim eğer kimya varsa bende bi ulaşmak isterim mesajınızı bekliyorum

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - mirzeydin - 13-04-2016 01:56 AM

eramus staj hakk kazandım fakat staj yeri bulamıyorum. ingilterede inşaat mühendisliği alanında bana staj yeri bulmada yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim şimdidn teşekkürler..

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - bensu.deu - 25-07-2016 04:57 PM

(13-04-2016 01:56 AM)mirzeydin Yazılan:  eramus staj hakk kazandım fakat staj yeri bulamıyorum. ingilterede inşaat mühendisliği alanında bana staj yeri bulmada yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim şimdidn teşekkürler..

Merhaba ben de inşaat mühendisliği öğrencisiyim daha önce erasmus+ öğrenim hareketliliğinden faydalandım. Önümüzdeki yıl da İngiltere'de staj yapmak istiyorum. Siz bulabildiniz mi bir yer? Bilgilendirirseniz sevinirim.

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - mr_luminary - 01-09-2016 07:45 PM

Bana da bilgileri yollar mısınız?

RE: ingilterede staj yapmak isterseniz bi okuyun - fatih17 - 03-09-2016 01:31 PM

reklam kokan hareketler bunlar.