Erasmus Forum
İkili Anlaşmalar Hakkında YARDIM? - Yazdırılabilir Sürüm

+- Erasmus Forum (http://www.erasmusum.com)
+-- Forum: Genel (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Forum: Erasmus Programı Hakkında Genel Bilgiler (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Konu: İkili Anlaşmalar Hakkında YARDIM? (/showthread.php?tid=14190)

İkili Anlaşmalar Hakkında YARDIM? - Saljic - 19-10-2015 08:37 PM

Merhaba arkadaşlar ben önümüzdeki sene erasmus programına katılmayı düşünüyorum erasmus koordinatörü ile görüştüm ancak gitmek istediğim ülke,okul ile bölümüm arasında anlaşma yok Avusturya veya Almanyaya gitmek istiyorum koordinatör üniversite ile görüşülüp anlaşılabilcegini söyledi böyle birşey oluyor mu? Daha önce listede olmayan bir okul ile anlaşma yapılabilir mi? Bende kordinatörden önce bu üniversiteye bir kaç mail atmak istiyorum bu konu hakkında örnek mailler yazarsanız çok sevinirim.. İyi günler..

RE: İkili Anlaşmalar Hakkında YARDIM? - dream_on - 19-10-2015 10:37 PM

Merhaba ,

Anlaşma yapılabiliniyor ama bunun için önceden gerekli prosedürün halledilmesi lazım. Anlaşmanın yapılması biraz zaman alıyor. Süreç hakkında kendi international ofisinden daha sağlıklı bilgi alabilirsin.

Benzer bir şeyi ben de yaşadım. Benim bölümüm de avusturya ile anlaşması yoktu. Ama farklı bölümlerin avusturya'daki bir okulla anlaşması vardı. International ofisle konuştum benim bölümle de anlaşma sağlandı.Bunun belli olması 2-3 hafta sürmüştü sanırım.Üniversitendeki farjklı bölümlerin gitmek istediğin ülkelerde anlaşması varsa kendi bölümünü de dahil ettirmen daha kolay olabilir.Diğer bölümlerin anlaşmalı olduğu üniveristeleri de araştırmanı öneririm. Kolay gelsin

RE: İkili Anlaşmalar Hakkında YARDIM? - Saljic - 20-10-2015 09:31 PM

Teşekkür ederim cevabın için deniyorum bakalım üniversitenin erasmus kordinatörüde elinden geleni yapacagını belirtti ben ama once ben kendim mail atmak istiyorum üniversitelere örnek niyet mektupları önerirmisiniz?

RE: İkili Anlaşmalar Hakkında YARDIM? - madrew - 21-10-2015 11:37 AM

Bir de Free-Mover olayı var araştır istersen.

RE: İkili Anlaşmalar Hakkında YARDIM? - abdrrhmnslmz - 02-04-2016 12:18 PM

Aynısı bende de oldu. hala bir sonuca ulaşamadım . Yardımcı olursanız sevinirim.