Erasmus Forum
Chemnitz Teknoloji Üniversitesi - Almanya - Yazdırılabilir Sürüm

+- Erasmus Forum (http://www.erasmusum.com)
+-- Forum: Ülkeler (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Almanya (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Konu: Chemnitz Teknoloji Üniversitesi - Almanya (/showthread.php?tid=1722)

Chemnitz Teknoloji Üniversitesi - Almanya - Skamber - 21-06-2010 10:07 PM

Arkadaşlar Bu kadar güzel bilgileri paylaşıldığı bir portal ı sunduğunuz için cok teşekkür ederim. Başlıktan da tahmin edileceği üzere gelecek yıl için Chemnitz TU da eğitim alacağım. Aramızda ORya daha önce gitmiş ya da yeni gidecek olan arkadaşlar var mı acaba ? bazı sorularım olacakda ..

Şimdiden tşk ler ..

RE: Chemnitz Teknoloji Üniversitesi - Almanya - hicretk - 24-06-2010 06:57 PM

Merhaba, ben de aynı üniversiteye gidiyorum. Bildiğim konularda yardımcı olabilirim. Smile

RE: Chemnitz Teknoloji Üniversitesi - Almanya - Skamber - 06-07-2010 04:19 AM

Hmm hallettim hocam hepsini Smile Tşk ederim .. Hayr lı Olsun size de ...

RE: Chemnitz Teknoloji Üniversitesi - Almanya - muris01 - 03-05-2013 09:19 AM

Skamber ve hicretk, ben de olumlu bir mail aldim chemnitze gidebilirim. Yalniz gelen maile cevap olarak basvuru icin gerekli formal prosedurleri soracagim. Mail icin yardimci olur musunuz ingilizceniz iyi seviyedeyse

RE: Chemnitz Teknoloji Üniversitesi - Almanya - ezgifg - 18-07-2013 07:33 PM

Ben varım. Sağlık sigortasını nasıl yaptırdınız? Bahsedilen at-11 belgesini alsam çözülür mü?

RE: Chemnitz Teknoloji Üniversitesi - Almanya - muris01 - 23-07-2013 10:36 AM

Garanti bankasından 3 aylık 30 euroya yaptırdım ama daha ucuz yapan birçok yer var araştırmanı öneririm. at-11 nedir onu bilmiyorum staj hareketliliği ile geldimBig Grin

RE: Chemnitz Teknoloji Üniversitesi - Almanya - zoint - 23-07-2013 04:08 PM

At-11 alsan yeterli ama Almanya'da hastalanirsan AT-11 BT-41 falan hikaye, bakmazlar gözünün yasina alirlar tedavi masrafi neyse.Ona göre ilaclarini falan hazirla öyle gel.

RE: Chemnitz Teknoloji Üniversitesi - Almanya - gkrmzi - 14-05-2018 01:30 PM

Arkadaşlar merhaba. Başlık yıllar önce açılmış ama şansımı denemek istedim. HAziran ayında 3 aylık dönem için Chemnitz'e araştırma yapamaya gideceğim. Konaklama için yer arıyorum. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim.