Erasmus Forum
Uppsala- Bahar dönemi 2014 - Yazdırılabilir Sürüm

+- Erasmus Forum (http://www.erasmusum.com)
+-- Forum: Ülkeler (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Diğer... (/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Forum: İsveç (/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Konu: Uppsala- Bahar dönemi 2014 (/showthread.php?tid=9449)

Uppsala- Bahar dönemi 2014 - niphredil3 - 20-06-2013 07:40 PM

Merhaba arkadaşlar,
Bahar döneminde Uppsala'ya gidiyorum. Şu an başvurularımı tamamladım, vize için görüşeceğim.
Acaba aranızda bu dönemde uppsala'ya gidecek olan var mı? Ya da daha önce uppsala gitmiş ve bana orasıyla ilgili bilgi verebilecek olan
Şimdiden teşekkürler, herkese iyi şanslar Smile

RE: Uppsala- Bahar dönemi 2014 - zazabel - 26-06-2013 07:06 PM

Ben varımm iki dönemde Uppsala Üniversitesinde olacağım ^^
Kabul mektubumu bekliyorum şuanda.

RE: Uppsala- Bahar dönemi 2014 - clockwork orange - 29-06-2013 11:13 AM

bende bahar dönemi uppaladayım Smile

RE: Uppsala- Bahar dönemi 2014 - bernaykal - 03-08-2013 09:28 PM

Bende 2014 bahar döneminde oradayım işlemlerime daha yeni başloyorum. Kabul mektubunu almak ne kadar sürüyor acaba? TeşekkürlerSmile

RE: Uppsala- Bahar dönemi 2014 - gultekin.mustafa - 20-10-2013 02:29 PM

ben daha önce orda öğrenci olarak bulundum, 2014 bahar döneminde de stajer olarak gidecem sorularınızı elimden geldiğince cevaplarım. ama genelde sadece face kullanabılıyorum gultekin.mustafa@windowslive.com benım e posta adresım. dileyen faceten yazabilir.

RE: Uppsala- Bahar dönemi 2014 - niphredil3 - 09-11-2013 11:33 PM

Ben de bahar dönemi orada olacağım daha kabul mektubunu bekliyorum. Kabul mektubu ve yurt başvuru sonuçlarımız kasım ayı sonunda belli olacakmış. Ben şimdiden uçak bileti alsam mı diye düşünceler içerisindeyim. Bir de yanına alacakların falan... çook uzun işler bakalım ne olacak Smile)

RE: Uppsala- Bahar dönemi 2014 - niphredil3 - 07-12-2013 09:45 AM

Arkadaşlar kabul mektubunuz geldi mi sizin? Vizeye başvuran varsa ne kadar sürede çıkar biliyor musunuz?
Bizim bölüm anlaşması olduğundan ordakiler çok savsakladı sanırım hala alamadık mektubumuzu, uçak biletleri de uçtu gitti bu arada tabi ne yapalım diye düşünüyoruz.
Bu arada hangi güne alıyorsunuz biletleri?
Arkadaşlar kabul mektubunuz geldi mi sizin? Vizeye başvuran varsa ne kadar sürede çıkar biliyor musunuz?
Bizim bölüm anlaşması olduğundan ordakiler çok savsakladı sanırım hala alamadık mektubumuzu, uçak biletleri de uçtu gitti bu arada tabi ne yapalım diye düşünüyoruz.
Bu arada hangi güne alıyorsunuz biletleri?

RE: Uppsala- Bahar dönemi 2014 - pattesfactory - 13-01-2015 12:58 AM

Merhaba, ben bahar dönemi için Uppsala'da olacağım 16 Ocakta gidiyorum. Kantorsgatan'da kalicam. Gidenlerden irtibata geçmek isteyen varsa mail atsın.