Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kendinize Güvenin
11-08-2016, 10:58 PM
Kendinize Güvenin
Yahu daha erasmus yapmadım eylülde gideceğim ancak kalkıpta kimseyede giden varmı görüşelim vs . demedim ve bunu diyen onca insan var ki forumda inanamadımUndecided
Arkadaşlar, derin bir nefes alın ve şöyle düşünün(benim düşünme yapımla yaniBig Grin) böyle güzel ve önemli bir deneyim yaşayacağız ve burada en önemlisi dil gelişimi,kültür alışverişi,insanlarla temas kurabilme,network genişletme gibi kavramlar.Bunları kendi başınıza yapabilirsiniz evet doğru Türk'ün Türk ten başka dostu yok Smile ancak kendi kişisel gelişimimiz açısından kendi başımızın çaresine bakabilmek hem kariyer hemde olgunlaşma olarak çok önemli diye düşünüyorum.Şimdi elinizdeki Türk arkadaş listesini yavaşça yere bırakın evlatlar ve kendi başınıza atılacağınız macerayı düşleyin.Herkese iyi şanslar Cool

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-08-2016, 12:01 AM
RE: Kendinize Güvenin
Sonuna kadar hemfikirim başkan Smile

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-08-2016, 10:04 AM
RE: Kendinize Güvenin
Zaten oraya vardığınızda istesenizde istemesenizde türklerle tanışacaksınız ki bu kötü bir şey değil ama en başından bu insanları bulup beraber takılmak size kendinizi aşmak için fırsat tanımayacaktır yanı demek istediğim akışına bırakın çeşitli insanlarla tanışın
İyi şanslar..

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: