Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ERASMUS ÜLKE DEĞİŞİMİ
09-04-2019, 11:44 AM
ERASMUS ÜLKE DEĞİŞİMİ
Merhaba arkadaşlar ben erasmus sınavımı kazandım tercihlerim arasında ilk sıralarda polonya vardı. En sondada makedonya yazmıştım ve makedonyayı öylesine tercih hakkımı doldurma amacıyla yazmıştım ve makedonya çıktı ben bunu polonya olarak değişmek istiyorum. Sizce böyle bir şey mümkün mü?

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
09-04-2019, 10:38 PM (Bu Mesaj 09-04-2019 10:39 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : omerfe.)
Brick RE: ERASMUS ÜLKE DEĞİŞİMİ
En son tercihinizin çıkması önceki tercihlerinize yerleşmeye hak kazanamadığınız ve o kontenjanların başka öğrencilerle doldurulduğu anlamına gelir. Hak kazanamadığınız bir ülkeye gitmeniz mümkün değildir. Vazgeçen olursa belki şansınız olabilir.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
10-04-2019, 01:05 AM
RE: ERASMUS ÜLKE DEĞİŞİMİ
cok safca sormussun.. ilk tercihine yerlesemeyip, son tercihine yerlesip sonra da ilk tercihime gidebilir miyim diye sorman degisik olmus. dünya o kadar güzel, kolay degil Smile

bir arkadas cek cumhuriyeti'ni digeri polonya'yi kazanmisti, ama ikisi de birbirlerinin ülkesine gitmek istiyordu ve degistirdiler.. Böyle bi sey sen de yapabilirsin ama kimsenin makedonya ile degistirmek istedigini sanmam.

Eger gitmek istemezsen bi dahaki sefere tekrar sansini denersin.. tabi bazi okullar diyor ki vazgecersen bi daha basvuramazsin vs ama ilk asamada vazgectiginde bi sey olacagini sanma.. yine de emin olmak lazim

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-04-2019, 02:12 PM
Arkadaşlar cevaplar için sağolun ama. Son tercihime yerleşme sebebim polonya daki kontenjanların dolmasından dolayı değildi. Benim derslerime en uygun eşleşen ülke olduğundan dolayı makedonya çıktı bana. HALA BİR ŞANSIM YOK MU ki

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-04-2019, 03:49 PM
polonya cikan kisi neden vazgecsin ki? simdi kalkip üniversite, ya sen polonya ya degil de makedonya'ya gideceksin deseler kabul eder mi? degistirebilecegini sanmiyorum.. Ama yine de gidip uluslararasi iliskiler ile konusup yedeklerden girmeye calisabilirsin.. ya da seninle yer degistirecek birini bulmalisin

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Bulgaristan Erasmus Hk. yavuzhan78 0 3,662 15-07-2017 12:46 PM
Son Mesaj: yavuzhan78

Forum Atla: