Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hobsons Yurtdisi Online Egitim Fuari
22-08-2013, 12:24 PM
Hobsons Yurtdisi Online Egitim Fuari
28 Eylul tarihinde Amerika'daki universitelerden internet uzerinden bilgi alabileceginiz bir sanal fuar gerceklestiriyoruz. Fuar 3 ayri tarihte dunyanin farkli ulkelerine yonelik duzenleniyor. Turkiye'nin katilim gosterecegi fuar Asya ayaginin gerceklestigi fuar olacak.
Sanal bir fuar ortaminda istediginiz okulun masasina gidip msn'de konusur gibi okul yetkilileriyle konusabilir, o esnada sizin gibi yurtdisinda egitim almayi dusunen ogrencilerle iletisime gecebilirsiniz.
Fuara katilan 3 kisiye 1.000 USD burs verilecek. Bursu kazanmak icin kayit olmaniz yeterli, fuar gunu email ve sifrenizle giris yaparak okullarla konusmak ve puan toplamak size bursu kazandiracak. En yuksek puanlilar arasindan secilecek burs talihlileri bu parayi diledigi gibi kullanabilir. Bazi universiteler bu burs disinda fuara katilan ogrencilerden okullara basvurduklari takdirde kayit ucreti almiyor.
Fuar Turkiye saati ile 09:00'da baslayip 15:00'da son bulacak.

Turkiye'den katilim icin kayit linki: http://hobsonsevents.com/new-asia-tr?Aff...Data=ak_en
Bu organizasyondan neler beklenmelidir:
-Başkalarıyla iletişime geçebileceğiniz bilgisayar aracılığıyla oluşturulmuş gerçeğe uygun bir ortam.
-ABD kolej ve üniversitelerindeki kayıt temsilcilerinden kayıt ile ilgili bilgiler alın: onlarla canlı konuşun!
-Sizin gibi olan ve şu an kampüste olan uluslararası öğrencilerle sohbet edin.
-İnternetteki öğrenci video yayınlarını seyredin ve onları indirin.
-Ödüllerde 3000 USD kazanmaya hak kazanın: tek yapmanız gereken fuara katılmak!

Merak ettikleriniz ve bilgi almak icin mail adresimiz: hobsonsasyafuari@gmail.com

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Yurtdışı Staj Phoenix34 2 4,184 09-07-2015 12:19 AM
Son Mesaj: brozl
  Yurtdışı eğitim için çok yararlı bir site buldum evreka 0 3,144 19-03-2015 04:26 PM
Son Mesaj: evreka
  online çiçek satışı 0 1,372 Bugun 08:02 AM
Son Mesaj:

Forum Atla: