Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vizem geç çıktı,karşı okul kabul etmiyor
27-01-2014, 02:48 PM
RE: vizem geç çıktı,karşı okul kabul etmiyor
Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun, bence kendi okulunun dış ilişkileri isterse bu durumu çözebilir, biraz uğraşırlarsa olmayacak şey değil bence sonuçta sen oraya giden kaçıncı öğrencisin senin okulundan daha önce defalarca kez iletişimde bulunmuşlardır zaten rica et hatta ısrarcı ol mağduriyetini dile getir red falan alsan yapacak bir şey yok diyeceğim de senin durumun öylede değil peşini bırakma bence kolay elde edilmiyor birşeyler, baktın hiç olmuyor Seferi'nin dediği gibi bin git yüz yüze konuş zaten almışssın biletini v.s, en azından için rahat eder yarın öbürgün keşke şöyle yapsaydım böyle yapsaydım demezsin oraya kadar gittim olmadı dersin, umarım gidersin herşey düzelir.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-01-2014, 01:32 AM
kayıt olarak sorun görünmüyor gidip kaydını yaptır eger hoca dersine girmesine izin vermezse onun dersine girmez diğer derslere girersin hatta başka denk ders bulabilirsen o hocanın dersini değiştirebilirsin koordinatörler sorun olmuyor diyorsa o zaman fazla takma git derslerine gir birde onlaron akedemik takvimine bak ne zaman sonmuş kolay gelsin

Lütfen Buraya tıklayıp anketimize katılarak sizden sonraki arkadaşlara yardımcı olun.
https://www.facebook.com/erasmusum
https://www.facebook.com/groups/erasmusum/
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-02-2014, 08:59 PM
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, koordinatörüme mail atmıştım elimizden gelen bişey olursa yapmaya çalışıcaz demiş ama çok güvenemedim açıkçası. Ben de baya valizimle filan kapılarına kadar gitmeyi düşündüm yüzyüze konuşunca belki kabul ederler diye ama kuralları çok katı gibi görünüyor, bi de o beni kabul etmeyen hoca sadece derslerde karşıma çıkmayacak o da orda bölümün erasmus koordinatörü ve tüm belgelerim için filan onun imzası gerekecek o yüzden risk alamadım ama son 1 haftam kaldı ve kafam çok karışık bi cesarete gelsem gidicem olmadı geri dönerim bu kadar para gitti biraz daha gitsin ne olacak derim ama işte cesaret lazım...

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-02-2014, 11:16 PM
(01-02-2014 08:59 PM)ayşeC Yazılan:  Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, koordinatörüme mail atmıştım elimizden gelen bişey olursa yapmaya çalışıcaz demiş ama çok güvenemedim açıkçası. Ben de baya valizimle filan kapılarına kadar gitmeyi düşündüm yüzyüze konuşunca belki kabul ederler diye ama kuralları çok katı gibi görünüyor, bi de o beni kabul etmeyen hoca sadece derslerde karşıma çıkmayacak o da orda bölümün erasmus koordinatörü ve tüm belgelerim için filan onun imzası gerekecek o yüzden risk alamadım ama son 1 haftam kaldı ve kafam çok karışık bi cesarete gelsem gidicem olmadı geri dönerim bu kadar para gitti biraz daha gitsin ne olacak derim ama işte cesaret lazım...

arkadaşım senin durumunu sürekli takip ediyorum git boşver git konuş anlat insan değiller mi ya senlik bir durum yokki burda dediğin gibi zaten giden gitmiş maddi olarak az daha gider en kötü peşini bırakma bu işin.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-04-2014, 08:47 PM
Arkadaşlar çok uzun süredir girmemiştim foruma. eğer benzer bi olumsuz durum yaşayan olursa yardımcı olmak için devamında ne yaptım onu anlatiym dedim. Gerçekten çok uğraştım buraya yazdıktan sonra defalarca mail attım ab ofisi de attı ama hiçbir şekilde kabul etmediler kuralları çok katı olan bi okuldu. Yaşadığım tek olumlu şey dilekçe yazmam üzerine ab ofisinin uçak ve vize için yaptığım harcamaların parasını ödemesi oldu. Yani böyle bişey yaşarsanız (umarım yaşamazsınız ama) en azından paranızı geri almak için uğraşın. Manevi kısmını telafi edemedi tabi ama biraz teselli oldu bana. Şu an staj hareketliliği için uğraşıyorum, o da olmazsa artık şaşirmicam Big Grin

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Kabul Mektubu Gelmedi 1 ay oldu ramazanyikici 1 4,731 29-06-2017 10:36 PM
Son Mesaj: ertan2002
  Kabul mektubu gelmeyen varmı? Smiths907 0 3,131 20-06-2017 05:45 AM
Son Mesaj: Smiths907
  Karşı üniversiteden cevap bekleme sorunsalı ? Smiths907 0 2,241 20-05-2017 12:20 AM
Son Mesaj: Smiths907
  Erasmusla karşı ülkeye gidene kadar yapılan toplam masraf yaklaşık ne kadar? dragoon54 3 4,685 29-01-2017 08:59 PM
Son Mesaj: dolorayyy
Question kabul mektubu 6 aylık geldi acilplease34 2 3,735 25-06-2016 05:47 PM
Son Mesaj: ledzepo
  Karşı Üniversitenin Başvuru Tarihi Geçti Frost 1 2,586 31-05-2016 07:00 PM
Son Mesaj: philozoff
  Yerleştirmelerden Sonra Okul Değişikliği? Niphredil 1 3,168 02-04-2016 01:06 PM
Son Mesaj: Niphredil
  Okul uzayınca Erasmus Stajı yapılır mı? lafamillebelier 1 4,430 08-02-2016 02:28 AM
Son Mesaj: prague
  Turistlik vizeyle gittim okula kayıt oldum vizem bitiyor bakar mısınız? bybeytu 5 6,264 11-10-2015 07:42 PM
Son Mesaj: bybeytu
  Kabul Mektubu Hakkında BKAREC 2 5,662 09-10-2015 10:47 PM
Son Mesaj: Tenha

Forum Atla: