Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bir gun ev sahibim eve gelir...
03-12-2008, 03:59 PM
bir gun ev sahibim eve gelir...
evin kira zamani gelmisti ...bizim ev sahibi signora vanda(biz ona jean clauda van damme diyoruz Smile kendisi seker mi seker ama para konusunda gozu acik bir insandir..eeee eurocuklari goren herkes sekil semal degistirir...velasilkelam bi gun geldi kirayi odedim ...cat pat yari italyanca ingilizce turkce vs karisik konusuyoruz...yasli olan ev sahibim bile ingilizce konusmaya calisiyor valla helal olsun...konu din konusuna geldi..o gun sanirsam pazar gunudyu ve ayin mayin vardi hristiyanlarin...mum yakarlar boyle sokak kenarlarinda felan fisman..o ara bana bir kolye cikardi eski hac amblemli kolye ve cok degerliydi...anneannesinden yadigar kalmis kadincagiza ve bana nerden aklina geldiyse sen hangi mezhebdensin diye sordu..bende sasirdim tabi ve onu duyunca daha turkleri tanimamislar dedim kendimce...bende sasirdim once bana katolikmisin yoksa ortodoks felan...bende "moslim moslim signora" dedim sasirdi...bizi boyle baya giyimli kusamli gorunce tipik hristiyan sandi heralde..ama bise demedi yalniz bekledi cevabi alamamisti..sonra anlatti biseyler bende heee hee diye diye dinledim ama kolyesi cok degerliydi...isteyemedim! Rolleyes

Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
07-12-2008, 07:35 PM
RE: bir gun ev sahibim eve gelir...
bende okudukça heyecanlanmaya başladım başımdan neler geçecek acaba Smile ben olsam alırdım ama kolyeyi Smile

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
08-12-2008, 08:08 PM
neleeeer neler Smile hazırlan şimdiden..kızsan kesin bi koca bulursun zuhahaha italyanlarda çok yağışıklı haaa...benden demesi...ama ağırdan sat çünkü italyan kızları pek nazlılar

Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
16-12-2008, 10:34 AM
Italyanin county pressantationda ilk basta soledikleri sey,eger bi italyan sana kelebek koleksiyonunu gostermek isterse sakin evine gitme...

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
16-12-2008, 02:59 PM
niye Smile

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: