Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yeşil pasaportla vizeye başvurma
19-06-2014, 02:45 PM
yeşil pasaportla vizeye başvurma
arkadaşlar merhaba ben 2014-2015 güz döneminde almanyada erasmus yapmaya hak kazandım ve yeşil pasaport çıkarma hakkım var ayrıca 6 ay kalacağım için de vizeye başvurcam. Fakat çoğu kişi yeşil pasaportun sorun yaratabileceğini ve vizede sıkıntı olabileceğini söylediler ve bordo pasaport çıkarmamı önerdiler. sizce hangi pasaportu çıkarmak daha mantıklı olur? gerçekten de yeşil pasaport sorun olur mu?? şimdiden teşekkürler..

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
19-06-2014, 06:53 PM
RE: yeşil pasaportla vizeye başvurma
Bu soylentiyi bende duydum, neden boyle bir sorun yaratabilir ki tam aksine kolaylastirmasi lazim

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
20-06-2014, 11:32 AM
Yeşil hakkın varsa tabiki yeşil al hiç değilse gezerken vize ile falan uğraşmazsın istediğin zaman gezersin vize alırkende sorun çıkacağını sanmıyorum

Lütfen Buraya tıklayıp anketimize katılarak sizden sonraki arkadaşlara yardımcı olun.
https://www.facebook.com/erasmusum
https://www.facebook.com/groups/erasmusum/
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
20-06-2014, 08:59 PM
Yesil pasaporta 5 aylik Almanya vizesi aldim. Su ana kadar bir sorun yok. Vizeyi uzattırmadığım için bu surede ülkeden çıkmaya bakacağım.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-06-2014, 03:35 PM
(20-06-2014 08:59 PM)3selvi Yazılan:  Yesil pasaporta 5 aylik Almanya vizesi aldim. Su ana kadar bir sorun yok. Vizeyi uzattırmadığım için bu surede ülkeden çıkmaya bakacağım.

Aynı söylentiyi ben de duydum. Konsolosluğu aradım. Bir türlü cevaplamadıkları için tam bilgi edinemedim. Biraz ayrıntı verebilir misin? Neler yaptınız?

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: