Derecelendir
  • 1 Oylar - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ispanya ve Erasmus
11-12-2008, 05:15 AM (Bu Mesaj 11-12-2008 05:18 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : spain61.)
RE: Ispanya ve Erasmus
Heryerin Güzelligi kendisinin ayricaligini belirtir. Heryer birbirine benzerse o zaman gezmenin bir anlami kalmazSmile..O yuzden tabikide hic bir yer Roma kadar vaya barcelona gibi olamaz..Madrid baskent Güzel bir sehir, ve cokta aman aman bir $ekli yok. RealMadrid Stadyumunu 15 euro´ya gezin Smile..Ama Barcelona Ayri bir üle arkadaslar. barcelona´da ispanya bayragi yok. Hatta ve hatta Barcelona´nin tarihi ispanyollardan daha eskiye dayanir ve önemli isimlere sahiplik etmis bir sehir.,Kültürü farkli binalari farkli, hatta bilirsiniz dili bile farkli..Katalanca.Zaten orasi Katalan Ülkesi..Hatta milliyetcilik konusunda o derece ileriler ki, Avrupa Birligine "bizi üke olarak kabul edin" diye basvuru yapmislar (biliyorsunuz ispanya da eyalet yónetimi var)..Ama Madrid´i gorunce ispanya buymus demeyin.Cünkú ispanya´da Bir cok millet var ve her yer birbirinden tammamiyle farkli..Barcelona bambaska bir ülke, Granada 1200 yillari öncesine tarihi taniklik etmis harikalar diyari (alhambra sarayi), Sevilla ise muhtesem bir goruntusu var, Salamanca madride yakin olmasina ragmen çok hos bir il vs.. vs...Sayin jasco Lizbona gittim, Lizbon resimlerini benim eklemem ho$ olmaz heralde..Smile..ben ispanyadayim ispanya resimlerini ekliyorum..Gittigim yerlerin resimlerini eklersem Sabah olur..Holanda, Portekiz,Almanya, Fransa,Belcika... Hedefimde Italya var.Roma´yi gormeyi cok istoyurm.Mumkunse suadaki konumunuzda gideceginiz ulkelerde yasayan arkadaslar edinin benim gibi, ve en azinda kalacak yeri belese getirin (veya eglenceliye Smile )...hadi bakalim herkse iyi erasmuslar::

siempre hay alguien que te espera...Herzaman seni bekleyen birisi birseyler vardir..
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-12-2008, 08:09 AM
tamam portekizi bana bırakın ben eklicem Smile hatta şimdi Lizbon diye başlık açıyorum Smile

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-12-2008, 09:07 AM (Bu Mesaj 11-12-2008 09:09 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : spain61.)
madrid
madrid
madrid

Ekli Dosya(lar) Önizleme(ler)

siempre hay alguien que te espera...Herzaman seni bekleyen birisi birseyler vardir..
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-12-2008, 12:57 PM (Bu Mesaj 12-12-2008 01:11 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : spain61.)
Madrid

Ekli Dosya(lar) Önizleme(ler)

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
03-09-2009, 08:31 PM
Barcelona kesinlikle muhteşem biryer arkadaşlar.tekne turu yapn orda,öğrenciye uygun oluyo.

bi de calle numancia die bi caddede hostelde kaldm ben,çok uygun ve kahvaltı dahil 20 euro gibi bişeydi gecesi.daha uygun bile bulablrsnz netten.
ben kuzeydeydim,eğer yaknsanz San Sebastian'a da mutlaka gidin...

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
Smile 1 Erasmus = 15 Ülke SırtçantalıGezgin 15 15,587 05-05-2015 02:29 PM
Son Mesaj: ahmet_gunay
  İspanya - Granada Dani 5 7,234 04-04-2010 04:18 AM
Son Mesaj: kayserciyes
  İspanya - Toledo spain61 5 6,002 14-10-2009 12:51 PM
Son Mesaj: Dani

Forum Atla: