Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OHAL Kararı!
31-07-2016, 10:45 PM
RE: OHAL Kararı!
havalimanında pasaport kontrolden geçebilmek için kabul mektubunuzun yanınızda olması gerek. özellikle de yeşil pasaportluların.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
10-08-2016, 05:01 PM
RE: OHAL Kararı!
kapatılan okullardaki erasmus hakkı kazanan öğrencilerin durumlarını ulusal ajansa sordum ve şöyle cevap aldım:
Malumunuz ülkemiz 15 Temmuz 2016 günü Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) tarafından uygulamaya konulan menfur ve kanlı bir darbe girişimine sahne olmuştur. Söz konusu terör örgütüne yönelik olarak ilan edilen OHAL kapsamında yürürlüğe sokulan 667 sayılı KHK ile öğrencisi bulunduğunuz yükseköğretim kurumu kapatılmış bulunmaktadır. Söz konusu yükseköğretim kurumlarında kayıtlı bulunan ve Erasmus Hareketliliğine katılan öğrencilerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için teknik çalışmalar sürmektedir. Çalışmalar tamamlandığında Başkanlığımız tarafından bilgilendirme yapılacaktır. Diğer taraftan söz konusu yükseköğretim kurumlarında kayıtlı bulunan ve 2016 yılı kapsamında Erasmus Hareketliliğine seçilip hareketliliğe henüz başlamamış öğrencilerin herhangi bir harcama yapmaması hususunu önemle hatırlatır konuya ilişkin yapılacak duyuruları Başkanlığımızın http://www.ua.gov.tr adresinden takip etmenizi tavsiye ederiz.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: