Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet bankacılığı
18-09-2016, 05:57 PM
RE: Internet bankacılığı
Kullandığın bankaya göre değişik seçenekler mevcut aslında. Hattının önemi internet bankacılığı için şifre alman ama ziraat bankası için otomatik şifre üreten Otp cihazı, garanti bankası,yapı kredi ve vakıfbank vs bankalar içinse cep şifrematik tarzı otp gibi otomatik şifre üreten uygulamalar mevcut. En kötüsünü düşünelim buralardan eski bir telefon götürüp yalnızca şifre mesajlarını okumak için kullanabilirsin ya da arkadaşların dediği gibi şifre geleceği zaman türkiyedeki hattını takarsın.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
18-09-2016, 07:18 PM
(18-09-2016 05:57 PM)magicaliceprincess Yazılan:  Kullandığın bankaya göre değişik seçenekler mevcut aslında. Hattının önemi internet bankacılığı için şifre alman ama ziraat bankası için otomatik şifre üreten Otp cihazı, garanti bankası,yapı kredi ve vakıfbank vs bankalar içinse cep şifrematik tarzı otp gibi otomatik şifre üreten uygulamalar mevcut. En kötüsünü düşünelim buralardan eski bir telefon götürüp yalnızca şifre mesajlarını okumak için kullanabilirsin ya da arkadaşların dediği gibi şifre geleceği zaman türkiyedeki hattını takarsın.

Şuan yurt dışındayım ,telefonumun markası nokia lumia hattı aldığım zaman kırdırmak zorunda kalmıştım yanıma ne olur olmaz diye eski bir telefon daha aldım.Kırılmış hat yani turkcell olan hattım eski tele olmaz kırıldığı için,onu telefoncular dan eski haline getirme şansım var mı?

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
18-09-2016, 08:27 PM
Anladığım kadarıyla sim aparatını korumadın aslında düzgün yerleştirilirse kendininde halledebileceğini düşünüyorumda baya uğraşman lazım...Telefoncuların yardımcı olabileceğini düşünüyorum. İlk önce bir normal takmayı dene belki çipi sabitleyebilirsen ama bak dikkat et çizme.Olmazsa direkt telefoncuya git Smile)

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
17-10-2016, 03:13 PM (Bu Mesaj 17-10-2016 03:14 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Ermek.)
Arkadaşlar merhaba. İnternet bankacılığı açmadan italyaya gelmişiz. İnternet üzerinden de açılmıyor. Nasıl bir yol izlemeliyiz para çekebilmek için? Teşekkürler

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
25-11-2016, 06:00 PM
(18-09-2016 07:18 PM)meeikc Yazılan:  
(18-09-2016 05:57 PM)magicaliceprincess Yazılan:  Kullandığın bankaya göre değişik seçenekler mevcut aslında. Hattının önemi internet bankacılığı için şifre alman ama ziraat bankası için otomatik şifre üreten Otp cihazı, garanti bankası,yapı kredi ve vakıfbank vs bankalar içinse cep şifrematik tarzı otp gibi otomatik şifre üreten uygulamalar mevcut. En kötüsünü düşünelim buralardan eski bir telefon götürüp yalnızca şifre mesajlarını okumak için kullanabilirsin ya da arkadaşların dediği gibi şifre geleceği zaman türkiyedeki hattını takarsın.

Şuan yurt dışındayım ,telefonumun markası nokia lumia hattı aldığım zaman kırdırmak zorunda kalmıştım yanıma ne olur olmaz diye eski bir telefon daha aldım.Kırılmış hat yani turkcell olan hattım eski tele olmaz kırıldığı için,onu telefoncular dan eski haline getirme şansım var mı?

Telefoncularda içine yerleştirebileceğin küçük apratlar oluyor

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  İnternet bankacılığı uzaymaymunu 1 2,053 22-09-2014 09:44 AM
Son Mesaj: SeSSiZLiK
  internet bankacılığı tipsi 3 2,780 05-09-2014 10:54 AM
Son Mesaj: cgdmkr
  İnternet bankacılığı ile hibe aktarımı u_mad? 3 4,261 23-08-2014 08:33 AM
Son Mesaj: denizlililili
  İnternet Bankacılığı beng 10 8,796 31-12-2013 01:38 AM
Son Mesaj: MMG
  Vakıfbank İnternet Bankacılığı parachutes 1 9,495 30-10-2012 01:19 AM
Son Mesaj: espirator
  İnternet Bankacılığı Kullanımı meche 2 4,857 15-06-2012 02:33 PM
Son Mesaj: meche
  Ziraat bankası internet şubesinden IBAN koduna havale nasıl yapılır? portakal 16 42,084 17-03-2010 12:35 PM
Son Mesaj: LyLa

Forum Atla: