Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasaporta damga mevzusu
22-11-2017, 11:52 PM (Bu Mesaj 22-11-2017 11:55 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Soleil35.)
Pasaporta damga mevzusu
Merhaba herkese,

Benim sorum baya basit aslinda. 1 Eylul 2017'de Fransa'ya giris damgam var, bu gune kadar bir cok schengen ulkesinde bulundum fakat hic bir kontrole denk gelmedim. Fransa'da indiğim havaalaninda her zaman pasaport kontrolu yapiliyor. Normalde kac kere denk geldim kontrol edip gectiler fakat 18 Kasım 2017'de Macaristana gitmek için ayrıldım cikis damgasi basmadilar, 22 Kasım 2017'de dondum bu sefer giris damgasi bastilar. Herhangi bir sorun olur mu? Sanirim beni schengen ulkesinden gelmedigimi dusunerek bastilar. Ben 1 Eylulden 22 Kasıma, bu iki tarih arasinda nerede oldugum belli degilmis gibi dusunsunler istemiyorum cunku pasaportumda hic cikis damgasi yok, fakat 7 gunluk sınırı asmadigima dair 18 Kasım 2017 ve 22 Kasim 2017 arasindaki gidis gonus biletlerim kanit olarak duruyor hatta Turkiye'ye donmedigimi de kanıtlamak amaciyla e-devletten sorgulama yaptim dis iliskiler ofisine sunmak icin. Bir problem var midir?

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: