Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimiçi Anket - Mobility Tool Survey
15-07-2018, 04:30 AM
Çevrimiçi Anket - Mobility Tool Survey
Arkadaşlar merhaba. Aranızda bu ankete katılmadığı için°/. 30 hibe ödemesinde sıkıntı yaşayan var mı?

Merak ettiğim şey şu check listte bu anket için döndükten sonra yapılacağı yazıyordu. Yani after the mobility bölümündeydi. Ayrıca sistemde ve sözleşmede döndükten ve Transcripts ve Ayrılış belgesini sisteme yükledikten sonra bu formu dolduracağımız yazıyordu. Ancak fransız bir arkadaşım bu testi nisanda yaptığını söyledi. Maillerimi kontrol ettiğimde spamlere düşen bir test buldum. Onun da malesef vakti dolmuş. Ancak okulla imzaladığım sözleşmede döndükten sonra 30 gün içinde gibi bir ifade geçmesine rağmen bu testin nisan ayında spame düşmesi bana biraz dolandırıcılık gibi geldi.

Şimdi bu beş dakikalık tes yüzünden daha önce yüzde otuzu alamayan var mı aranızda. Bu belgenin haricinde derslerimin tamamından iyi notlarla geçtim başaralı oldum. Devamsızlık yapmadım ve bütün evraklarımı vaktinde teslim ettim.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
15-07-2018, 07:54 PM
RE: Çevrimiçi Anket - Mobility Tool Survey
cok önemli bi sey oldugunu sanmiyorum.. ben hic dogru dürüst hatirlamiyorum bile, doldurmamis da olabilirim. Benim hatirladigim en önemli sey, karsi okuldan gelen kagidin ulasmasi. O kagit olmazsa zaten hic bi sey gecerli degil ve hibeni geri isterler. Ama emin olmak icin türkiyedeki üniversitenin uluslararasi iliskilerine mail atip durumu sor.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  During The Mobility Kısmı İçin Yardım Edecek Bir Arkadaş? caga_89 0 827 05-03-2017 02:39 PM
Son Mesaj: caga_89
  After mobility örnek lazım (Staj) cihatnet 0 737 02-03-2017 08:54 PM
Son Mesaj: cihatnet
  LA-Before the mobility werkself20 0 722 28-06-2016 05:44 PM
Son Mesaj: werkself20

Forum Atla: