Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vizenin Geç Çıkması
10-09-2018, 09:30 AM (Bu Mesaj 10-09-2018 09:32 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Nur565.)
Thumbs Up Vizenin Geç Çıkması
Merhabalar arkadaşlar vizeye başvuralı 28 gün oldu ama hala ses yok, Ankara konsolosluğundan başvurmuştum. Sormak için aradım ancak bizi bu konuda aramayın yaptılar, kendi okulumda ders seçimi bugün başladı, kendi okulumda ders seçimini yapmalımıyım aklım çok karıştı, vize çıkmaması durumunda ortada kalmak istemiyorum, orada okul 17 sinde başlıyor, orada ders seçimi için Erasmus öğrencilerine kolaylık sağlanıyor mu ? Bu arada üniversitem Ostrava teknik.Sad

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
11-09-2018, 03:13 PM
RE: Vizenin Geç Çıkması
Arkadaşlar 29. gün oldu, çıktı benim ki Smile)

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
12-09-2018, 10:52 PM
RE: Vizenin Geç Çıkması
Ben de 6 Ağustos da başvuru yaptım hala beklemedeyim. Çek polisi daha belgelere bakmamış bile. Aşağıdaki linke girip dosyalarınız polisler tarafından onaylandığını görebilirsiniz. Fakat indirdiğiniz dosyada başvurular başvuru numarasına göre sıralanmış ve bu numara sizde bulunmamaktadır. Bunun içinde şu mail adresine isim soyisim ve pasaport numaranız ile mail göndererek başvuru numaranızı öğrenebilirsiniz. Benim başvuru daha onaylanmamış, hala beklemedeyim. Kabul mektubunda 15 Eylül başlangıç gösteriyor. Dersler ise 24 Eylül de başlayacak. Bakalım önümüzdeki hafta onaylanır ve vizem çıkar. Sizin de kısa sürede çıkması ümidiyle.

Bahsettiğim site: http://www.mvcr.cz/mvcren/article/status...ation.aspx
Başvuru numaranızı öğrenmeniz için mail adresi: pobyty@mvcr.cz

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Vizenin uzunluğu blackcode 10 10,777 03-09-2015 04:41 PM
Son Mesaj: Conchita Wurst

Forum Atla: