Derecelendir
  • 1 Oylar - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polonya erasmus(Acil yardım!)
07-10-2018, 08:30 PM
RE: Polonya erasmus(Acil yardım!)
@kulaklik arkadasin dedikleri mantikli. Ek olarak facebook da o üniversitenin erasmus gruplari falan oluyor, onlara üye olup oradan sormaya calis, elinden geldigince ögren..

Koordinatörler mesgul olabilir. O yüzden koordinatörün asistanlari oluyor. Onu bulup onla iletisime gec. Ayrica bir noip programi edinip 10 euro yükle ve landline lari ücretsiz olarak arayabilirsin. Yani koordinatör ya da asistanini arayip direk telefonla direk görüsebilirsin.. Beklersen ve gec kalirsan sikinti yasayabilirsin. Bunlari önlemek adina ne kadar erken halledebilirsen her seyi o kadar iyi olur.

kolay gelsin

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
07-10-2018, 09:07 PM (Bu Mesaj 07-10-2018 09:13 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Mellberry.)
RE: Polonya erasmus(Acil yardım!)
(06-10-2018 05:39 PM)kulaklik Yazılan:  merhaba, bize nomine edilmeden önce karşı tarafın maillerimize cevap vermeyeceği, muhattap alınmayacağımız söylenmişti.

yani fakülte koordinatörün adını karşı kuruma bildirip onlar sana ilk maili attığında anca cevap alabilirsin diye düşünüyorum.

okulunun erasmus öğrenci işlerine gidip geçen sene ya da evvelsi sene polonyada okuyan kişinin telefon numarasını iste ve onunla iletişime geç. ders uyumunu en güzel öğrenebileceğin yol bu.

bir de benim nominasyonumdan sonra bile karşı koordinatör aylarca hiçbir mailime cevap vermedi, ben de çözüm olarak internet sitesinde bulabildiğim neredeyse her kişiye mail attım. en son kurum koordinatörü ilgilendi benimle sağ olsun. mailler için biraz daha bekle derim ben, nominasyondan sonra da iletişim kuracak biri bulamazsan farklı isimlere mail atarsın.

Bekleyeceğim artık sağolsunlar kimse ilgilenmiyor o yüzden sinirleri bozuluyor insanın tek sıkıntım dersleri bulamamam ve benim bölümümle alaklı hiç bir şey olmaması sayfada uzun zamandır bekliyorum bunu 3 yıldır uğraşıyorum birde vize için konsolosluğa gitmemiz gerekiyormuş o yüzden olabildiğince erken başlamak istiyorum tüm evrak işleri vakit istiyor en basitinden öğrenim protokolü postalanacak en az 15 günde gidiyor vize 15 gün sürüyormuş gitti bir ay kafadan o yüzden dersler eşleşmezse okulu değiştirme şansım var ama sağolsun erasmus ofisi hiç yardımcı olmadı kasıma kadar bekleyeceğim olmazsa başka çaresine bakacağım.Teşekkürler cevap için Smile
(07-10-2018 08:30 PM)ertan2002 Yazılan:  @kulaklik arkadasin dedikleri mantikli. Ek olarak facebook da o üniversitenin erasmus gruplari falan oluyor, onlara üye olup oradan sormaya calis, elinden geldigince ögren..

Koordinatörler mesgul olabilir. O yüzden koordinatörün asistanlari oluyor. Onu bulup onla iletisime gec. Ayrica bir noip programi edinip 10 euro yükle ve landline lari ücretsiz olarak arayabilirsin. Yani koordinatör ya da asistanini arayip direk telefonla direk görüsebilirsin.. Beklersen ve gec kalirsan sikinti yasayabilirsin. Bunlari önlemek adina ne kadar erken halledebilirsen her seyi o kadar iyi olur.

kolay gelsin

Çok teşekkür ederim tavsiye için cevap gelmezse arayacağım artık beni anlamadı Erasmus ofisindeki görevli bende dediğiniz gibi geç klaırsam sıkıntı yaşamaktan korkuyorum o yüzden elimden geldiğince erken başlamak istiyorum evrak işlerine falan ama muhattap bulamayınca kaldım ortada öylece.Bahar döneminde gideceğim için dönem yeni başladı o yüzden daha vakit var diyor ama zaman hızlı geçiyor sonuçta.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Wroclow Collegeof Humanities GİDENLER YARDIM ETSİN erasmuspolonyaa 0 1,758 06-06-2021 12:43 PM
Son Mesaj: erasmuspolonyaa
  Polonya'da Erasmus için ÖNEMLİ tavsiyeler Polonyadayız 0 6,544 26-01-2020 07:11 PM
Son Mesaj: Polonyadayız
  Konsolosluk randevusu(acil!!) Yaman 1 4,038 05-08-2019 12:36 AM
Son Mesaj: ertan2002
  Polonya War Studies University Daisyflower 2 5,427 04-07-2019 12:35 PM
Son Mesaj: aslanbulut
Question Yurtsuz kaldım :( yardım szczecin cole212 0 3,473 24-02-2019 12:13 PM
Son Mesaj: cole212
  İlk giriş yapılacak ülke (polonya) (erasmus) denizokumus1 6 11,856 03-01-2019 07:39 PM
Son Mesaj: rikab3
  Polonya sinemcaliskan 0 3,804 30-11-2018 02:43 AM
Son Mesaj: sinemcaliskan
  LODZ vs VARŞOVA ? ACİL YARDIM furkanozr 1 5,292 28-11-2018 01:15 AM
Son Mesaj: acemiyim
  POLONYA' BERLINDEN GECMEYI DÜŞÜNEN VAR MI Veletay 1 4,691 05-11-2018 06:09 PM
Son Mesaj: omerfe
  PWSZ Konin -Polonya 27oktober 1 4,665 06-09-2018 12:39 PM
Son Mesaj: Zeynokcmn

Forum Atla: