Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TIER5 VIZESINE BASVURDUM ANCAK..
15-07-2019, 01:24 PM
TIER5 VIZESINE BASVURDUM ANCAK..
Merhaba arkadaşlar Hukuk bölümünde arkadaşımla beraber okuyoruz ve beraber Edmontonda bulduğumuz hukuk bürosunda staj yapacağız. CoS kısmını hallettik cuma günü de belgeleri teslim ettik ancak aklımda bazı sorular var:

1) Biz 20 Temmuz olarak ayarlamıştık ancak 12 Temmuzda randevu alabildik CoS geç çıktığı için. Çalışacağımız firmadan geç kalmalarında sıkıntı yoktur şeklinde şirket antetli kağıtta dilekçe aldık. British Council’ı da zamanında başlayamayacapımız konusunda bilgilendireceğiz. Sizce bir sıkıntı çıkar mı?
2) Annem babam çalışmadığı için sadece abimin banka hesap dökümünü gösterdim. Biraz inişli çıkışlı bir banka hesabı. 2 ay hibe alacağım sadece destek olması açısından eklemiştim abimin banka hesap dökümünü burada bir sıkıntı çıkar mı?
3) CoS’u British Council dan alıpta vize reddi yiyen arkadaşlar çok mu? Reddedilmesinden çok korkuyoruz Sad

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-07-2019, 10:15 AM
RE: TIER5 VIZESINE BASVURDUM ANCAK..
up arkadaşlar, yaklaşık 11 iş günü geçti hala bir haber yok !

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-08-2019, 10:08 AM
Bugün 15. iş günü saat 11:07 hala Vize başvurunuz tamamlandı maili gelmedi Sad

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-08-2019, 08:35 PM
ingiltere icin maalesef bilgim yok.. Ancak forumda artik pek kimse kalmadigi icin cevap verecek birilerini de bulmak zor. Eski konulari okuyup oradan ortalama sürelerine bakabilirsin.. Onun disinda beklemekten baska bi sansin yok. Ama belgelerinde bi sikinti cikmazsa alirsin vizeni..

Ayrica hesaptaki aktif degisimlerin olmasi iyidir. Yani sahte hesap degil kullanilan bir hesap oldugunu gösteriyor.. Güzel bi sey Wink Yarin ya da pazartesi ararlar umarim.. ben cek cumhuriyeti vizesi icin 64 gün beklemistim Smile O yüzden 15 is günü cok bi sey degil..

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-08-2019, 11:02 PM
(01-08-2019 08:35 PM)ertan2002 Yazılan:  ingiltere icin maalesef bilgim yok.. Ancak forumda artik pek kimse kalmadigi icin cevap verecek birilerini de bulmak zor. Eski konulari okuyup oradan ortalama sürelerine bakabilirsin.. Onun disinda beklemekten baska bi sansin yok. Ama belgelerinde bi sikinti cikmazsa alirsin vizeni..

Ayrica hesaptaki aktif degisimlerin olmasi iyidir. Yani sahte hesap degil kullanilan bir hesap oldugunu gösteriyor.. Güzel bi sey Wink Yarin ya da pazartesi ararlar umarim.. ben cek cumhuriyeti vizesi icin 64 gün beklemistim Smile O yüzden 15 is günü cok bi sey degil..

Teşekkürler. Evet yazık olmuş aktif olmaması... Bugün saat 14:49'da pasaportunuzu alabilirsiniz maili geldi. Ancak aracı kurum 4'te pasaport alımını kapattığı için yetişemedim. Yarına kaldı... Bakalım vizemizi alabilmiş miyiz Smile
64 gün baya fazlaymış bu arada Big Grin

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  tier5 sart mi? baska vize ile staj yapamaz miyiz? symszr 1 3,832 18-06-2014 06:40 PM
Son Mesaj: zizou10

Forum Atla: