Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
olabilir mi?
17-09-2010, 02:53 PM
RE: olabilir mi?
demekki sizin mükemmel okulunuz ne olduunu bilmiyorum gerçii ama öle dönderiyo ve bu Türkiye de bi ilk... İstediğin insana sor... 2. sınıf olman gerekir her halukarda...

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
17-09-2010, 02:55 PM
Afyonkocatepe Üniversitesi mükemmel okulum. Kocatepe bu şekilde bi uygulama yaptıgına göre diğer okullarda yapabiliyor demek ki..

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
17-09-2010, 03:02 PM (Bu Mesaj 17-09-2010 03:07 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Magnetron.)
hıhım doru burdaki herkes yanlış biliyo çünkü... bak yukarda konuyu açan arkadaşımız hala 1. sınıf gözüküyor demiş.. Birinci sınfken erasmusa başvuramazsın..,

http://www.erasmusum.com/showthread.php?...Fvurabilir

Forumu iyi bi şekilde kullanmanı öneririm.. Yanlış bilgiler veriyosun yoksa.
http://www.erasmusum.com/showthread.php?tid=2051

aynı zmanda burdaki sinembahadır ın da yazısına bi bak,, bulamazsan diye sayfanın en altında..

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
17-09-2010, 03:09 PM
benm verdiğim bilgiler yanlış değil . savunduğum şey eğer bir ortalama notun warsa bir transkript belgen warsa başvuralbilirsin. eğer sınav ilk dönem yapılırsa bu durumda 1. sınıf okuyan öğrencinin bir ortalaması yoktur ve doğal olarak başvursalar bile kabul edilmez çünkü erasmus puanı için hesaplanacak bir ortalamaları yoktur.. eğer sınav 2. dönem yapılırsa 1 .sınıf öğrencisi ilk semesterin ortalmasına sahiptir ve bu ortalama ile başvuru yapabilir. geçen sene 1. sınıf öğrencileri de bu şekilde sınava girdi ve bu dönem bir çoğu gidiyor. burda kanıt var diyorum hala verdiğin bilgi yanlış diyorsun. ben de senn söylediğin gibi biliyordum ama okul bu işlemi yaptı ve bende mantıklı olduğunu gördüm. sen de biraz düşünürsen karşı çıkmanın gereksiz olduğunu anlarsın.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
17-09-2010, 03:11 PM
karşı çıkmıyorum ben.. Ama demekki herkes yanlış biliyo bi sizin okul doru biliyo bi de sen... mümkün değil 1deyken başvuru yapamazsın..

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  okul uzatılırsa erasmus olabilir mi??? ayca589 2 5,059 23-11-2012 12:58 AM
Son Mesaj: ayca589

Forum Atla: