Derecelendir
  • 1 Oylar - 1 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erasmus Röportaj Köşesi
14-04-2009, 12:49 PM (Bu Mesaj 14-04-2009 05:56 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : GuBee.)
Erasmus Röportaj Köşesi
Yönetici arkadaşa teşekkür ederek,yeni konumuzun hayırlı olması temennisi ile bir kaç not düşeceğim.

-Öncelikle genel olarak mesajlarımızda Türkçe'mize özen göstermeye çalışırsanız , çok teşekkür ederiz. Basit konular da sadece yoksa kimseden imla ,anlatım bozukluğu vb. şeyler istenmemekte,özel isimler büyük başlasın ,noktalamalar düzgün kullanılsın yeter.

-Röportaj konumuzda katılım çok öenmli olduğu için ,herkesin elini taşın altına koymasını istiyoruz.Şu an için bir arkadaşımdan yardım sözü aldım.İnşallah iyi işler çıkaracağız.Sizlerden ricamız bizimle röportaj yapma isteği için iletişim kurun,yani biz zorla cevapla şu soruları demeyelim Smile

-Röportajlar ilk olarak kendi sitemde yayınlanır aynı gün içerisinde buraya aktarılır.Yayınlanmasını istemeyen arkadaşlar lütfen belirtsin,sitem de.

-Herkese dolu dolu , mutlu bir Erasmus geçirmesi bedduası ile Idea

ISPANYOLCA-GRAMER BLOĞUM
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
19-04-2009, 01:33 AM
RE: Erasmus Röportaj Köşesi
bende röportaj olmak istiyem babo Smile

Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-05-2009, 03:44 AM
Uzun bir ayrılık dönemi girdi belki yakında bir tane daha olabilir .Bu nedenle söyleşilerimize ara vermek durumun da kaldım.Kusura bakmayın.

ISPANYOLCA-GRAMER BLOĞUM
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-10-2009, 09:45 PM
(19-04-2009 01:33 AM)onurcuk01 Yazılan:  bende röportaj olmak istiyem babo Smile

TEKRAR GERİYE DÖNDÜM ARKADAŞLAR RÖPORTAJLARIMIZ KALDIĞIMIZ(ASLINDA BAŞLADIĞIMIZ) YERDEN TÜM HIZIYLA DEVAM EDECEK,BU KEZ DURMADAN.

SÖYLEŞİYE KATILMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR BANA Ö.M ATABİLİRLER.sAYGILARIMLA

ONURCUK 01 SORULARI CEVAPLAMAN DİLEĞİ İLE...

ISPANYOLCA-GRAMER BLOĞUM
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
09-10-2011, 08:05 PM (Bu Mesaj 09-10-2011 08:06 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : ergunser.)
up up up
up up up
up up up
up up up

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: