Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tıp fakültesi - staj hareketliliği
27-02-2011, 02:09 AM
tıp fakültesi - staj hareketliliği
Meraba arkadaşlar ben tıp fakültesinde okuyorum erasmus sınavına girdim staj hareketliliği için hak kazandım, fakat üniversitemizin yaz stajı için anlaşmaları yeterli değil o yüzden ülke ve üniversite seçimi için internetten araştırma yapıyorum bir süredir. asıl sorun şu ki tıp fakültesinde yaz stajı ayarlamak çok güç, her üniversite yazın eğitim vermiyor ya da akademik tarihler uyuşmuyor diyorlar. Yaz stajına giden tıp öğrencisi ya da bana yardımcı olacak biri varsa çok sevinirim, şuanda nasıl bir yol izlemem gerektiğini de bilmiyorumUndecided
Lütfen yardım..

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-02-2011, 11:03 PM
RE: tıp fakültesi - staj hareketliliği
İtalya Varesada ve yunanistan giritte yaz stajı veren tıp fakülteleri var.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
27-02-2011, 11:56 PM
italya regio emilia,girit crete bunlar benle cok cabuk ve olumlu bi şekilde dönenler umarım işine yarar ayrıca mesela akdeniz tıp anlasşma erasmus fln yaz google'a orda unilerin anlaşmalı oldukları yerlere bak cerahpaşa da aynı sekılde ben oyle yapmıstımSmile

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-02-2011, 12:25 AM
başta şunu söyliyim teşekkür ederim geri döndüğünüz için. aslında bende netten diğer ünilerin ikili anlaşmalarına baktım fakat yaz stajı veren üniversitelermi emin olamadım. eğitim dilleri ne acaba orda? tek yabancı dilim ingilizcede:/

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
28-02-2011, 12:27 AM
benimde öyle ama sorun olmayacağını dusundum staj oldugu için cerrahpaşanın sıtesınde egıtım dıllerı yazıyordu

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
Bug 02.01.2013-07.04.2013 Stockholm Detur Sweeden Staj berkaygencel 0 2,241 28-11-2012 12:06 AM
Son Mesaj: berkaygencel

Forum Atla: