Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tıp fakültesi - staj hareketliliği
28-02-2011, 12:30 AM (Bu Mesaj 28-02-2011 01:17 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : Hazan.)
RE: tıp fakültesi - staj hareketliliği
sen gideceğin yeri belirledinmi? bzm üni hala anlaşma yapma aşamasında
aslında polonya warşov ünisiyle anlaşma var fakat yaz stajı veriyomu bilmiyrm ben 4. sınıfın yazı için hak kazandm sen kaçıncı sınıfta gideceksin? bir de nasıl anlaşma yaptığını anlatabilirmisin? yarın erasmusla ilgilenen hocamın yanına gidicem fakat elimde hiç bilgi yok şunu istiyrm yada şuarayla yazışalım diye. çok sıkıntılı bir süreç yardım edersen süper olurSmile
cevaplarınızı bekliyorum:/:/

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
18-02-2014, 08:51 PM
merhaba.intörnlükte staj hareketliliği yapmak istiyorum.nasıl yaptığınızı anlatır mısınız?şu an 5 teyim.bazı yerlerde intörnlük yokmuş.bazılarında sınav da varmış.gibi şeyler söylediler siz nerelere gittiniz?

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
10-05-2016, 12:55 AM (Bu Mesaj 10-05-2016 01:00 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : begsujap.)
(28-02-2011 12:30 AM)Hazan Yazılan:  sen gideceğin yeri belirledinmi? bzm üni hala anlaşma yapma aşamasında
aslında polonya warşov ünisiyle anlaşma var fakat yaz stajı veriyomu bilmiyrm ben 4. sınıfın yazı için hak kazandm sen kaçıncı sınıfta gideceksin? bir de nasıl anlaşma yaptığını anlatabilirmisin? yarın erasmusla ilgilenen hocamın yanına gidicem fakat elimde hiç bilgi yok şunu istiyrm yada şuarayla yazışalım diye. çok sıkıntılı bir süreç yardım edersen süper olurSmile
cevaplarınızı bekliyorum:/:/

Merhabalar, konunun üzerinden çok geçmiş ama yine de şansımı denemek istedim..Ben de bu yaz(2016) Wroclaw Medical university de yaz stajı yapmak istiyorum.Okulla konuştum yaz stajına pek sıcak bakmadıklarını söylediler ama net de konuşmadılar en son, koordinatörü ayarlarız başvurunu yolla şeklinde konuştu..Benim asıl sorum şu yazın Avrupadaki okullar ağustos ayında eğitim vermiyorlar diye duydum, o yüzden staj saydıramama ve kredilerin tutmaması gibi bi durum sözkonusu olabilirmiş dolayısıyla da okul uzayabilir..Siz zamanında bu konu ile ilgili birşey öğrenebilmişmiydiniz? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
Bug 02.01.2013-07.04.2013 Stockholm Detur Sweeden Staj berkaygencel 0 2,241 28-11-2012 12:06 AM
Son Mesaj: berkaygencel

Forum Atla: