Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Norveç ve Makine Mühendisliği
17-03-2011, 04:26 PM
Norveç ve Makine Mühendisliği
Selam arkadaşlar. Ben bu sene makine mühendisliğini kazandım. En kısa zamanda Erasmus öğrenci değişim programıyla Norveç'e gitmek istiyorum. Norveç bana bu konuda çok çekici geliyor. Ama sitede Norveç hakkında pek bir döküman bulamadım. Ayrıca makine mühendisliği öğrencisi olupta Erasmus programıyla Norveç'e giden arkadaşlar, Norveç'te bizi nelerin beklediğini eklerse sevinirim.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
17-03-2011, 07:15 PM
RE: Norveç ve Makine Mühendisliği
Norveçle alakalı pek bir bilgim yok ama şunları soyluyorum bende erasmus oncesı iskandinav ülkelerını istiyordum üstelık bolumumunde norveçle anlaşmasıda vardı üstelık bende makınacıyım ama norveç ab üyesi olmadığından oraya gittiğinde hibeyle desteklenmeyeceksın üstelik norveçte türkiye standartlarının baya bir üstünde olan bir ülke

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
18-03-2011, 11:20 PM
Yanılıyor olabilirim ama Norveç Erasmus'la gelen öğrencilere devlet olarak kendileri hibe veriyor diye biliyorum.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
19-03-2011, 05:22 PM
yok arkadaşlar öyle birşey =) erasmus programı demek hibeli program demek norveç ab ülkesi değil e biz de değiliz ona bakılacak olursa =) ama bize gelen de bizden giden de hibe alıyor. ama tabii oldukça pahalı bir ülke olduğu da su götürmez bir gerçek.

Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Erasmus Norveç :) erik 4 20,063 05-02-2016 04:24 PM
Son Mesaj: willwf
  Norvec mertjan 1 7,017 30-08-2010 06:05 PM
Son Mesaj: dunyaturu
  Norveç ile ilgili bir yazi.. :) deLi 0 8,555 19-01-2009 04:38 PM
Son Mesaj: deLi

Forum Atla: