Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En uygun seyahat opsiyonları
18-08-2012, 04:17 PM (Bu Mesaj 18-08-2012 04:18 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : majesty.)
En uygun seyahat opsiyonları
.
.
.
.
ben eylülde ispanyada olacagım ve 10 ay kalacagım. 8-9 ülke gezmek istiyorum her biri 2,ser 3er günden. Interrail önerirmisiniz, yada önereceğiniz başka secenekler var mı ? merakla bekliorum
.
.
.

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
19-08-2012, 10:49 PM
RE: En uygun seyahat opsiyonları
Siz yurtdısına açılın açılın, beni de kıskandırın yaa. Ben daha lise 3'teyim Sad

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
19-08-2012, 11:56 PM (Bu Mesaj 19-08-2012 11:57 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : SeSSiZLiK.)
(18-08-2012 04:17 PM)majesty Yazılan:  .
.
.
.
ben eylülde ispanyada olacagım ve 10 ay kalacagım. 8-9 ülke gezmek istiyorum her biri 2,ser 3er günden. Interrail önerirmisiniz, yada önereceğiniz başka secenekler var mı ? merakla bekliorum
.
.
.

tabiki eger kısa sürelerde ulkeleri gezmek istiyorsan interrail ideal yada paran varsa interair sana kalmış artık gerisi Smile
(19-08-2012 10:49 PM)msahink Yazılan:  Siz yurtdısına açılın açılın, beni de kıskandırın yaa. Ben daha lise 3'teyim Sad
kaybettiğin bişey yok zamanı gelince sende gidersin hatta istersen beklemene gerek yok lise 3tede olsan interrail yapabilirsin

Lütfen Buraya tıklayıp anketimize katılarak sizden sonraki arkadaşlara yardımcı olun.
https://www.facebook.com/erasmusum
https://www.facebook.com/groups/erasmusum/
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
31-12-2013, 10:56 AM (Bu Mesaj 31-12-2013 11:02 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : kutayu.)
Interrail 26 yaş altı için gerçekten en uygun seçeneklerden biri. Ha ben site site gezer de en uygun uçak biletlerini bulurum diyorsan o başka tabi... Bazen 20 euro'ya bile bilet bulunabiliyor... Smile Bunun yanında otostop da çok geçerli bir seçenek olabilir. Ben tek başıma 5-6 tane ülke gezdim otostopla ve her seferinde toplu taşımadan daha hızlıydı... Nasıl yapılır sorusunun cevabı ise ucuz tatil rehberinde zaten var... Smile

www.ecotripsos.com - Ucuz Tatil Rehberi
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: