Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amerikan Kültür Derneği Kadiköy şubesi 2 adet İngilizce kur
19-01-2013, 06:57 PM
Amerikan Kültür Derneği Kadiköy şubesi 2 adet İngilizce kur
Herkese Merhabalar,

Amerikan Kültür Derneği Kadıköy şubesinde 2 kurum yurtdışına bulunacak olmam sebebiyle satılıktır.
Bu kurların seviyesini alıcı kendi seçebilir. Misal başlangıç seviyesindeyseniz A1 ve A2 yi
tercih edebilirsiniz, orta seviyedeyseniz B1, B2 size daha uygun olacaktır.
Devredilen diğer kurların birçoğunda zaman önceden belirlenmiştir fakat benim kurumda
zaman fark etmeksizin alıcı istediği zamana kayıt yaptırabilir. Hepsi konuşulmuş, ayarlanmıştır.
Dilerseniz ihtiyacınız doğrultusunda sadece 1 kur da satın alabilirsiniz, tek kurun ücreti
başlıkta da görüldüğü üzere 925 TL dir.

Amerikan Kültür Derneklerinin birbirleriyle isim dışında herhangi bir bağlantıları yoktur,
o yüzden kuru alacak kişi sadece Kadıköy şubesinde eğitim görebilir.Zaten ''Amerikan kültür''
ismiyle en iyi eğitim veren şube şüphesiz ki Kadıköy şubesidir. Bunu istediğiniz kadar
araştırabilirsiniz.İngilizceyi gerçekten öğrenmek istiyorsanız Amerikan Kültürün Kadıköy şubesi size
bu konuda oldukça önemli adımlar attıracaktır.
Devamsızlığınızın belirli bir sınırı geçmemesi halinde kuru ücretsiz olarak tekrar alabilirsiniz.

Kur devir etme işlemi gayet basittir. Amerikan Kültür Derneğinde karşılıklı birer imza ile
bana ait kur artık sizin olacaktır.Amerikan Kültür Kadıköy şubesiyle görüşülüp her şey ayarlanmıştır;
alacak kişinin sadece bir imzası gerekmektedir.

Kur ücreti: Şu an Amerikan Kültür Kadıköy Şubesinde herhangi 2 kurun ücreti 2.400 - 2.500 TL
arası değişmektedir. Benim 2 kurumun fiyatı 1.850 TL dir, alıcı kişinin öğrenci olması durumunda
fiyatta biraz daha esneklik gösterebilirim.

İletişim bilgilerim: 0531 819 71 17
E MAİL adresim: Enizs@hotmail.com
Zaman fark etmeksizin her saat ulaşabilirsiniz.
Enis Dilek

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: