Derecelendir
  • 1 Oylar - 5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukrayna'da Okuma Fırsatı !!!!!!!!!
10-02-2013, 06:55 PM
Ukrayna'da Okuma Fırsatı !!!!!!!!!
Ukrayna Doğu Avrupa'nın en önemli üniversitelerine ev sahipliği yapıyor.

Sovyetler Birliği döneminde ülkenin en önde gelen üniversitelerine ve akademik kadrolarına sahip olan Ukrayna, bu geleneği ve mirası günümüzde de sürdürmektedir. Akademik kadroları, başarıları, buluşları ve potansiyelleri ile dünyaca ün yapmış olan Kharkiv National University of Radio Electronics (KNURE) gibi üniversite günümüzde dünyanın her yerinden binlerce öğrenciyi Ukraynada üniversite eğitimi almaya çekiyor.

Ukrayna'da eğitim almak Türkiye'den bile ekonomik!
Bu kadar kaliteli bir akademik potansiyeli çok ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleriyle dünyaya açan Ukraynada eğitim almak gerçekten de çok cazip. Ukraynada hem eğitim, hem konaklama, hem de sosyal gider maliyetleri, ülkemizdeki ailelerin rahatlıkla karşılayabileceklerdeki seviyede olup, hatta birçok bölgemize kıyasla, Türkiye'den bile ekonomiktir. Ukrayna'da üniversitelerin büyük bölümünde okul harcı ve yurt dahil toplam yıllık maliyet ortalama 2500 - 3000 USD arasındadır.

LYS derdine son! Lise diplomanızla kayıt olup, Ukrayna üniversitelerinde istediğiniz bölümü okuyabilirsiniz.
Üniversite sınavını kazanamamaktan korkmanıza artık gerek yok. ELT size Ukrayna üniversitelerinde istediğiniz bölümü okumanız için mükemmel bir destek veriyor. Ukraynada üniversite eğitimi için sınav şartı aranmıyor. İlk yıl hazırlık eğitiminin ardından istediğiniz üniversitede, dilediğiniz bölümü okuyabilecek, üniversite mezunu olmanın gururunu siz de yaşayabileceksiniz.

Ukraynada alınan üniversite diplomaları hem Avrupa Birliğinde hem de Türkiye'de tanınıyor! Diplomanıza YÖK denkiği alabilirsiniz.
Avrupa ülkelerinde üniversiteler arası tanınma, işbirliği ve öğrenci değişimini mümkün kılan Bologna anlaşmasını imzalayan ülkelerden biri olan Ukrayna'da alacağınız diplomalar tüm Avrupa'da geçerli. Bologna anlaşmasını Türkiye de imzaladığı için diplomanız Türkiye'de de geçerli olacaktır. Türkiye ve Ukrayna arasında gelişen ikili ilişkiler sonucunda YÖK Ukrayna üniversitelerini tanımakta ve diplomalarına denklik vermektedir.

Study Group ltd şirketi Türkiye Cumhuriyeti temsilci olan İrina Stehina,Ukrayna kanunlarını esas alarak Harkov Ulusal Radyoelektronik Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen üniversiteye hazırlanan öğrencilerin seçiminde:

- Üniversitenin verdiği destek ile reklam yapmak,
- Öğrencileri eğitim ücreti, hizmeti ve konaklaması hakkında bilgilendirmek,
- Ukrayna’da resmi kayıt esnasında yardımcı olmak,
- Ukrayna sınırları içerisindeki sigorta, bulunma ve diğer temel kanunları anlatmak,
- Öğrenciler arasından eğitim almak için yeterli seviyeye sahip olanları seçerek gerekli belgeler ile birlikte Ukrayna’ya davetiye düzenlemeleri için yönlendirmek,
- Giriş vizesi almak için gerekli davetiye ve belgelerin düzenlenmesine yardımcı olmak,
- Öğrencilerin üniversiteye girişini sağlamak ve konsolosluklarda ve kontrol noktalarında yardımcı olmak,
- Yabancı öğrencilerin eğitimi için davetiye hazırlamak ve aldıklarına dair imzalamak.

Sizleri Ulusal Harkov Radyo elektronik Üniversitesi ile işbirliğine ve eğitime davet ediyoruz!

study-group.com.ua

Müdür Andrey Brazhnikov Brazhnikov@gmail.com

Türkiye temsilcisi Iryna Stiekhina
Irynastudygroup@gmail.com

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: