Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yurtdısına cıkabılıyor muyuz???
30-09-2009, 09:23 PM
Yurtdısına cıkabılıyor muyuz???
bız portekızdeyız bızım 4 aylık D tıpı vızemız var merak ettıgımız oturum cıkana kadar baska bır ulkeye (mesela fransa, ispanya) gidebilir miyiz ??? Undecided

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
30-09-2009, 10:05 PM
RE: Yurtdısına cıkabılıyor muyuz???
(30-09-2009 09:23 PM)portakal Yazılan:  bız portekızdeyız bızım 4 aylık D tıpı vızemız var merak ettıgımız oturum cıkana kadar baska bır ulkeye (mesela fransa, ispanya) gidebilir miyiz ??? Undecided

Oturum iznine başvurduğunuz kağıt varsa bi sorun olacağını sanmıyorum . Zaten AB ülkeleri arasında sınır yok . Ancak başınıza bi sorun gelirse o zaman problem çıkabilir . Eğer vaktiniz varsa oturum iznini bekleyin kendinizi garantiye alın derim ama eğer çok acilse bi sorun çıkacağını sanmam gezerken .

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
30-09-2009, 11:22 PM
peki deneyen oldu mu? yanı bilet alsak da bizi havaalanında geri cevirirlerse ya? oturuma cok var daha yaa =)

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2009, 02:09 AM
ben oturum izni olmadan çıkıldığı zaman sorun olucağını düşünüyorum hadi tren neysede uçak çok daha riskli. Pasaportları dewamlı kontrol edıyorlar. Fransaya giden bir arkadaşım söyledi sık aralıklarla kontrol yapmışlar ki yabancıydı kendisi onların hıç bır problemı yok bızı oyle bı durumda yakaladıkları zaman pek hoşgörülü davranıcaklrını sanmıyorum...

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2009, 12:34 PM
ben ispanyadayım şu an. arkadaşlar fasa gidiyor, sen niye gelmiyorsun diye sordular. bizim vize sorunları yüzünden dedim, oturum kartı alana kadar çıkış yapamıyoruz dedim şaşırdılar. inanamıyorum, 3 günlük dünyada vizeydi, ıvırdı zıvırdı diye adamı uğraştırıyorlar. Sad

Technica impendi nationi
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  portekizden schengen vizesi alabiliyor muyuz? papalina 9 11,060 22-11-2010 09:52 PM
Son Mesaj: papalina

Forum Atla: