Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30ECTS Kredisi
07-10-2009, 11:30 PM
30ECTS Kredisi
arkadaşlar,diğer ülkelerde sistem nasıl bilmiyorum ama avusturyada gayet karışık.derslerin ects kredileri de çok düşük.nerdeyse 20 ders alacağım ama hala 28kredim var.30olmazsa kalır mıyım?üstelik son senem,yakmak da istemiyorum göz göre göre.ama bu can yani,o dersten buna koş canı çıkıyor insanın...

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
07-10-2009, 11:33 PM
RE: 30ECTS Kredisi
benim de cnım cıktı bu derslerden ötürü hala da pronlem devam ediyo ama ECTS ler o kadar düşük değil portekiz burasıSmile
benim bildiğim yani Türkiyedeki okulmdaki yönetmelik Türkiyedeki aldıın ders kredileirnin en az bulunduun ülkedeki kadar olması grektiği.... umarım yardımcı olabilmişmdir;ama ben farklı bölümlerden de ders aldım erasmus öğrencileri o şekilde de alabilyo farklı bölümlerden yani..

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
10-10-2009, 12:22 AM
ben 4 ders aldım 22 kredi etti burda ETCS ler gayet tavan yapmış durumda Smile 20 ders fazla yaa Confused gerçekten can dayanmaz... türkiye'deki okulların uygulamaları farklı oluyo sanırım mesela benim okulum burda aldığım derslerin 30 kredi olup olmamasını pek sallamadı Smile bende az ders aldım zaten canıma yetiyo 3 saat aralıksız ders işliyolar yaaa Confused

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
10-10-2009, 01:00 PM
bu ECTS olayı yüzünden ben kaldım zaten..en az 30 kredi alın bulabildiğniz kadar hocayı ikna edin yoksa işiniz zor..ben şu an 3-1 ini tekrar okuyorum

Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
10-10-2009, 04:25 PM
aynen ya bende 24 kredi alabildim. zaten derslerin sadece 2 tanesini saydırabiliyorum + dil kursum var, eğlenmeye ve gezmeye zaman kalmıcak anlaşılan. Sad

Technica impendi nationi
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Öğrenim kredisi aldığım ziraat bankasının kartı ile alışveriş yapılabilir mi? kayserciyes 1 8,859 19-10-2009 01:15 AM
Son Mesaj: Supermirafiori
  Yaz kursu kredisi kullanımı { yardım ] Lincoln 5 8,805 11-10-2009 04:18 AM
Son Mesaj: cor-de-rosa

Forum Atla: