Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İspanya - Toledo
13-10-2009, 11:38 PM
RE: İspanya - Toledo
Birde Toledo Resimleri ekleseydin bari güze olurdu..birdahaki ispanya bulusmasi toledo´da olabilir, güzel fikir..ben toledoya tekrar gitmek istiyordum zaten, uygunsa orada gorusuruz.Toledo güzel bir yer gercekten..

Bol gezmeler..

siempre hay alguien que te espera...Herzaman seni bekleyen birisi birseyler vardir..
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
14-10-2009, 12:09 AM
Olabilir Toledo'ya gitmiştim, hastaydım o gün çok, fazla bir şey hatırlamıyorum. Tekrar gidebilirim. 25 Ekim'de FB-GS maçı var bu arada. Türk restaurantında buluşma olacaksa 1 hafta erkenden gidip, sahibiyle konuşalım. Yer falan bulamayız şimdi bir de. Ay sonunda Granada'ya gidiyorum, daha sonra Bilbao, kısmetse zor bir ihtimal ama El Clasico için Barça'ya gitmeyi düşünüyorum.

Technica impendi nationi
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
14-10-2009, 12:16 AM (Bu Mesaj 14-10-2009 12:17 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : deepndark.)
Desene Deniz tüm İspanyayı baştan aşağı geziceksin Smile Ne güzel bol bol fotoğraf çek de bizde görelim o güzellikleriWink Eğlence dolu geziler diliyorumSmile

[Resim: asdfh.png]
[Resim: yenia.png]
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
14-10-2009, 01:05 AM
öyle umuyorum abi bir daha erasmus olamayacağım için. Smile foto vs. eklemeye çalışırım artık, teşekkür ederiz. Smile

Technica impendi nationi
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
14-10-2009, 12:01 PM
tamam bekliyorum granada tavsiyelerini. yalnız bu saraya girmek için internetten bilet mi alınıyor? chincon mu ne orası mı? Big Grin

Technica impendi nationi
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Ispanya ve Erasmus spain61 14 27,351 05-05-2015 02:31 PM
Son Mesaj: ahmet_gunay
  İspanya - Granada Dani 5 10,764 04-04-2010 04:18 AM
Son Mesaj: kayserciyes

Forum Atla: