Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
derslerden kalırsak !!!
20-10-2009, 04:59 PM
derslerden kalırsak !!!
şimdi eşleştirdiğimiz derslerden kalırsak ülkeye döndüğümüzde, kendi okulumuzdaki eşleşmiş derslerden de kalmış mı sayılacağız yoksa hiç almamış mı sayılacağız.

bunu merak etmemin sebebi; kalmış sayılırsak o eşleşmiş dersi vermek zorundayız, hiç almamış sayılırsak o eşleşmiş dersin yerine başka bir ders seçme hakkımız olur (seçmeli dersler).

cevaplarsanız sevinirim

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
20-10-2009, 08:49 PM
RE: derslerden kalırsak !!!
Selam, benim de bir sorum var. Derslerden kalırsak bu bize verilen tüm hibeyi geri ödememiz gerkiyormuş duyduğuma göre, bu doğru mu peki? Smile
Diyelim ki, 10 aylık eğitimde 10 milyar veriliyior toplam, hiçbir dersten geçemezsek bunu aynen ödemek zorunda mıyız? Korkuyorum, yardım edin!! Big Grin
Teşekkürler... Big Grin

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
21-10-2009, 12:21 AM
ben derslerden pek bir şey ummuyorum, 2. dönem yüklenmeyi düşünüyorum. zaten hiçbir dersi şu koşullarda saydıramıyorum ya, kötününde kötüsü var hocam yani. ben bi daha mı gelecez dünyaya felsefesiyle hareket ediyorum şu an. Smile

ayrıca 3-4 dersten de geçersiniz zaten, hibenin ödenmesi gibi bir şeyin söz konusu olduğunu sanmıyorum. adı üstünde hibe. Big Grin zaten olmaz öyle şey.

Technica impendi nationi
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
21-10-2009, 12:32 PM
nada. Tongue

Technica impendi nationi
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
21-10-2009, 09:14 PM
Teşekkür ederim. Az da olsa içim rahatladı, elimden geleni yapmaya çalışıcam artık kalmamak için...Umarım dediğin gibi geri ödemeyiz...
Tekrar saol Big Grin

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Görüntüleyenler: Son Mesaj
  Derslerin %80'inden kalırsak hibeyi geri mi ödüyoruz? OnizukaSensei 4 5,076 31-07-2015 06:51 PM
Son Mesaj: montequilla
  Tüm derslerden kalma! laneth99 3 9,698 26-06-2013 12:50 AM
Son Mesaj: SeSSiZLiK
  Erasmustanki derslerden bir kaçından kalınca doktoram sıkıntıya girer mi ugurustaoglu 0 2,006 25-06-2013 11:15 PM
Son Mesaj: ugurustaoglu

Forum Atla: