Derecelendir
  • 0 Oylar - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onur Güvercin ile Erasmus'a Dair...
31-10-2009, 08:50 AM
RE: Onur Güvercin ile Erasmus'a Dair...
(29-10-2009 11:35 PM)GuBee Yazılan:  Ayrıca sorduğum sorulara alındığın için kusura bakma ,daha samimi bir söyleşi olsun istedim Smile Tekrar teşekkürler ,ömür boyu mutluluklar dilerim.

yok alınmadım sorulara samimiyet hoşda...kimsin nesin kısmı biraz kaba geldi..herneyse yararlı olabilmişim demekki..bu arada gube blog unuda ilk ziyaret edişim bilmiyıordum artık oralarada uğrarım..tebrikler faydalı birşeyler yapıyorsun..sevindim sizede başarılar kontakt halinde olalım..

(30-10-2009 02:46 PM)pureboy Yazılan:  abi bu GuBee adlı kişi sen misin ? özelden bana mail atarsan abi bir gün buluşup konuşalım vallahi kafamda çok soru işaretleri var.hadi sağlıcakla kal abi.

gördüğün gibi ben değilim..o başka bir kullanıcımız..benlede tefde görüşebilirsin..

Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
04-11-2009, 11:44 PM
(31-10-2009 08:50 AM)onurcuk01 Yazılan:  
(29-10-2009 11:35 PM)GuBee Yazılan:  Ayrıca sorduğum sorulara alındığın için kusura bakma ,daha samimi bir söyleşi olsun istedim Smile Tekrar teşekkürler ,ömür boyu mutluluklar dilerim.

yok alınmadım sorulara samimiyet hoşda...kimsin nesin kısmı biraz kaba geldi..herneyse yararlı olabilmişim demekki..bu arada gube blog unuda ilk ziyaret edişim bilmiyıordum artık oralarada uğrarım..tebrikler faydalı birşeyler yapıyorsun..sevindim sizede başarılar kontakt halinde olalım..

(30-10-2009 02:46 PM)pureboy Yazılan:  abi bu GuBee adlı kişi sen misin ? özelden bana mail atarsan abi bir gün buluşup konuşalım vallahi kafamda çok soru işaretleri var.hadi sağlıcakla kal abi.

gördüğün gibi ben değilim..o başka bir kullanıcımız..benlede tefde görüşebilirsin..

Rica ederim ,her daim görüşebiliriz.

Pureboy arkadaşımda soru sormak istersen mail atabilirsin bana .Hepinize saygılarımla.

ISPANYOLCA-GRAMER BLOĞUM
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
05-07-2010, 02:13 PM
Güzel bir yazı olmuş, teşekkürler=)

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-07-2010, 10:01 PM
Güzel yazın için teşekkürler.Her ne kadar İtalya'ya gitmesem de işin püf noktaları hakkında az çok bişeyler daha öğrenmiş oldum Smile

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
20-08-2010, 08:06 AM
Güzel bir anlatım olmuş Smile Teşekkürler... Peki 180 euro ev kirası dısında ev içinde (su,elektrik vs masrafları için) ekstra bişeyler ödediniz mi?

Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla: